Мірча ЛУЧЕСКУ: «Сподіваюся, Динамо і Шахтар разом пройдуть якнайдалі»

Наставник прокоментував успіх в Лізі Європи

14750
33

«Динамо» Київ у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи обіграло «Брюгге» з рахунком 1:0 і вийшло в наступний раунд. Гру прокоментував наставник Мірча Луческу.

«У перерві сказав, що ми добре обороняємося, але в атаці гра не вийшла. Поспішали, метушилися, непотрібні передачі робили. А в другому таймі почали більше контролювати м'яч і загрожувати воротам. Якби влітку нам сказали, що ми будемо на цій стадії, то ніхто б не повірив. Хлопці ростуть, команда прогресує».

«Напевно, через тиск і стрес були помилки, яких зазвичай гравці не роблять».

«Зіграти проти «Шахтаря»? Я думаю тільки про «Динамо». Ми вирішили задачу і радіємо. Сподіваюся, обидві команди будуть йти якнайдалі», - сказав Луческу.