Маріуполь і Ворскла сильнішого не виявили

Команди обмінялися забитими м'ячами після перерви

1222
4

Програму 26-го туру української Прем'єр-ліги відкрив матч в Маріуполі, де місцева однойменна команда Олександра Бабича приймала полтавську «Ворсклу». Гості зробили мінімум змін в стартовому складі в порівнянні з останньою грою проти «Львова» (1:1): на фланзі атаки Дениса Васіна замінив хорват Едін Шехіч.

А ось наставник приазовців Олександр Бабич практично наполовину оновив стартову 11-ку, зробивши ставку на досвідчених гравців. У нападі вийшли Фомін і Чурко, а в лінії оборони - Яворський, Полегенько і Муравський. Автор голу в ворота «Олімпіка» Сергій Чоботенко і опорник Валерій Федорчук вимушено пропускали матч через перебір гірчичників.

У перші 10 хвилин гри «Маріуполь» більше володів м'ячем і намагався створювати моменти, проте потім вже «Ворскла» заволоділа ініціативою, а господарі відбивалися. До екватора першого тайму відразу два гравці «Маріуполя», Биков і Ігнатенко, отримали жовті картки.

На 26-й хвилині Фомін прострілював у штрафний майданчик «Ворскли», м'яч потрапив в плече Чеснакову. Але на пенальті цей епізод не тягнув. А перших небезпечних моментів глядачі дочекалися лише до кінця першого тайму. Спочатку Кірюханцев практично з лінії воріт зліва невдало прострілив у штрафний, і м'яч упав на перекладину, після чого відскочив за ворота.

А потім була відповідь від полтавчан: Кане видав просто розкішний простріл з лівого флангу уздовж воротарського, проте Степанюк не зміг пробити з достатньою силою в один дотик. Перед перервою Кане знову опинився на передових ролях і вже сам після зсуву в центр небезпечно пробивав у дальню дев'ятку, але м'яч не встиг опуститися у ворота.

На другу половину гри команди вийшли з нулями на табло, тому все починалося з чистого аркуша. Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов вирішив освіжити гру, випустивши замість Шехіча 20-річного ганця Якубу Наджееба. І тренерське чуття Максимова не підвело: вже на 59-й хвилині Якубу став джокером і відкрив рахунок в матчі. Але варто відзначити і асистента Владислава Кулача, який чудово розібрався із суперником на лівому фланзі і віддав блискучу передачу, а ганцю залишалося лише переграти Гальчука.

«Ворскла» могла грати на утримання рахунку, але все ж нарвалася на контратаку і менш ніж через 15 хвилин був забитий гол у ворота полтавчан. Фомін класно відкрив на лівому фланзі Корнієнка, а Віктор потім прострілив у центр штрафного на Топалова, який точно пробив у ближній кут.

У кінці матчу обидві команди намагалися вирвати перемогу, і на п'ятій компенсованій хвилині «Ворскла» залишилася в меншості, коли Пердута отримав пряму червону картку за фол останньої надії проти Кащука. Але, щоб реалізувати чисельну більшість, у господарів просто не було часу.

Матч завершився внічию 1:1. Для «Ворскли» це третя нічия поспіль, а «Маріуполь» не перемагав в чотирьох останніх матчах.