Київ-Баскет вирвав перемогу в овертаймі у Цмоки-Мінська

Український клуб виграв групу Кубка Європи FIBA

7544
4
fbu.ua
«Київ-Баскет» тріумфально завершив груповий етап Кубка Європи. В гостях команда вирвала перемогу у «Цмоки-Мінська». Відзначимо, що господарям потрібна була перемога, щоб гарантувати собі місце в наступній стадії турніру. І вони потужно почали поєдинок. До «+3» після першої чверті додалися «+5» у другій. Як підсумок - 35:28 до перерви.

Але пауза пішла на користь гостям. Уже в третій чверті кияни нав'язали боротьбу - 53:51 на користь мінчан. А в заключній 10-хвилинці «Київ-Баскет» домігся свого. Команда зрівняла рахунок і за 13 секунд до сирени володіла м'ячем. На жаль, завершальний кидок Близнюка виявився неточним.

Однак в овертаймі українська команда просто розчавила суперника: 15:7 за п'ять хвилин. Підсумковий рахунок - 92:84 - дозволив киянам фінішувати на першому місці в групі. До слова, якби «Дніпро» в паралельній зустрічі обіграв «Левскі», то при таких розкладах і він вийшов би з групи. На жаль, дніпряни програли. Що дозволило «Цмоки-Мінську» не дуже засмучуватися поразці - команда фінішувала на другій сходинці і також продовжить боротьбу в Кубку Європи.

Кубок Європи ФІБА. 6-й тур

«Цмоки-Мінськ» - «Київ-Баскет» - 84:92 (14:11; 21:17; 18:23; 24:26; 7:15)

«Цмоки-Мінськ»: Віталій Лютич (11), БранКко Мірковіч (8 + 9 передач), Андрій Рахозенко, Максим Салаш, (17) Володимир Веремеєнко (8 + 5 підбирань), Алекс Гаврилович (15 + 9 підбирань), Євген білявки (2 + 5 підбирань), Олексій Тростянецький (13), Роб Лоурі (10 + 6 підбирань + 6 передач), Олександр Пустохвар.

«Київ-Баскет»: Максим Пустозвонов (21), Кейсі Шепард (13), Владислав Коренюк (10 + 7 підбирань), Богдан Близнюк (13 + 6 передач), Ілля Заєць, Юрій Кондраков, Кіндал Хілл (11), Павло Крутоус , Сергій Павлов (4), Деон Едвін, В'ячеслав Петров (20 + 7 підбирань).

«Мінськ-арена».

Арбітри: Даріуш Запольські (Польща), Володимир Йевтовіч (Сербія), Олександр Деман (Франція).