ВІДЕО. Воротар нокаутував футболіста аперкотом нижче пояса

Матчі другої Бундесліги не перестають дивувати

6146
5
screenshot
У суботу, 26 жовтня, в матчі другої Бундесліги футбольний клуб «Карлсруе» зіграв бойову нічию проти «Ганновера» (3:3).

Крім шести голів, два з яких були забиті в кінцівці зустрічі (90+3 і 90+5 хвилини), уболівальникам запам'ятався і вельми комічний, а для когось, можливо, і досить трагічний епізод.

На шостій компенсованій хвилині воротар «Ганновера» Рон-Роберт Цілер ударом в стилі Джонні Кейджа вирубав центрального захисника «Карлсруе» Деніела Гордона, який в цьому захоплюючому поєдинку не тільки відзначився дублем, а й за хвилину до цього встановив фінальний рахунок в матчі.

Головний арбітр зустрічі Гвідо Вінкманн показав порушнику жовту картку, яка виявилася для Цілера другою.

Відзначимо, що обидві команди зберегли місця в середині турнірної таблиці.