Олімпік в більшості обіграв в Києві Дніпро-1

Команда Вісенте Гомеса взяла реванш за поразку в першому колі

5631
7
«Дніпро-1» почав сезон в українській Прем'єр-лізі матчем проти донецького «Олімпіка». Та зустріч відбулася влітку, дніпряни забили 2 швидкі голи (до 9-ї хвилини!). І після гри багато хто заговорив якщо не про медалі чемпіонату, то як мінімум про попадання в першу шістку. Однак після першого кола виявилося, що не все так райдужно у команди Дмитра Михайленка. І своєрідна «зустріч-відповідь» могла дати питання про найближче майбутнє команди в турнірному плані.

Глядачі, які запізнилися до початку гри на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, напевно пошкодували про це. Бо знову матч почався з двох «швидких» м'ячів. Відкривати рахунок зобов'язаний був «Олімпік». Після флангового навісу Євген Пасіч «пірнув рибкою» і пробив головою в кут - але м'яч влучив у штангу і відскочив у поле. Відповідь гостей виявився приголомшуючою. Коркішко пройшов по лівому флангу і виконав подачу до лінії воротарського, а там Когут в дотик переправив м'яч під дальню штангу - 0:1!

Однак донеччан цей гол нітрохи не збентежив, і через кілька хвилин вони зрівняли рахунок. Ксьонз виконав подачу в штрафну, і Тейшейра по хитромудрій дузі відправив м'яч у сітку - 1:1. Відзначимо, що це був другий гол француза в сезоні, але забив він у другій грі поспіль! Схоже, Максим набирає форму. Додамо, що 3 з 4-х «гірчичників», зароблених гравцями «Дніпра-1», трапилися з вини саме Тейшейри!

Після голу команди трохи оговталися. І стало ясно, що «Олімпік» грає першим номером, а дніпряни мають намір використовувати контратаки і стандарти. Проте, до перерви рахунок не змінювався.

Після відновлення гри картина не змінилася, хіба що атаки як однієї, так і іншої команди стали ще гострішими. А в середині тайму затемнення знайшло на Сафронова. Він спершу хапав за труси Тейшейру в середині поля, а буквально через хвилину награв ще на одну жовту картку вже поблизу власного штрафного. Як наслідок - видалення і небезпечний стандарт. Не встиг Сафронов дійти до роздягальні, як Балашов зі штрафного навісив в район дальньої дев'ятки, а Кравчук головою чи не з нульового кута пробив під поперечину - 2:1!

Втім, буквально в наступній атаці «Дніпро-1» зумів відігратися! У штрафному «Олімпіка» Гришко та Кринський занадто довго поступалися один одному м'ячем, чим скористався Назаренко. Обікрав суперників і забив гол у порожні ворота - 2:2!

На жаль, але в меншості «Дніпро-1» не вистояв. Перевага «Олімпіка» у другій половини гри виглядає беззаперечною: 68:32% по володінню м'ячем, 7:1 по ударам у площину. Донеччани заробили ще один штрафний на лівому фланзі, і знову до м'яча підійшов Балашов. Але на цей раз не став навішувати, а покотив назад, під удар Вантуху. Той гарматним пострілом прошив всю оборону суперника - 3:2!

«Дніпро-1» спробував влаштувати фінальний штурм, благо, з урахуванням компенсованого часу у гостей було хвилин 15. Але швидше команда Вісенте Гомеса повинна була збільшувати розрив в рахунку. Вийшовший на заміну Чінеду двічі вибігав практично один на один з голкіпером, але в одному випадку Юрчук зловив м'яч, а в іншому - випередив нігерійця, зігравши на випередження.

3:2 - і «Олімпік» наздогнав «Дніпро-1»: у обох команд тепер по 11 очок і вони ділять 8-9-е місця в турнірній таблиці. У наступному турі дніпряни приймають «Зорю», а «олімпійці» зіграють в гостях проти «Колоса».