Історичний успіх українських волейболістів, перша перемога Олімпіка

6517
0
fvu.in.ua
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за суботу, 21-е вересня.

1. Україна вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи! У важкому матчі 1/8 фіналу українці перемогли Бельгію з рахунком 3:2.

2. Олімпік в матчі з вилученням і двома пенальті обіграв Львів. Донецький клуб здобув першу перемогу в поточному чемпіонаті.

3. ВІДЕО ДНЯ. Ярмоленко намагається обдурити партнерів по Вест Хему. Гравці «Вест Хема» зіграли в забавну гру.

4. 11 головних поєдинків у боксі, які відбудуться до кінця року. Два українця - Гвоздик і Дерев'янченко - проведуть чемпіонськи бої, Усик - дебютує в супертяжах.

5. Манчестер Сіті розбив Уотфорд, встановивши кілька рекордів. Команда Пепа Гвардіоли відправила у ворота суперників 8 сухих голів.

6. Зоря та Маріуполь голів не забили в матчі з двома вилученнями. У першому таймі арбітр вилучив по одному гравцеві в складах обох команд.

7. Леклер сенсаційно і красиво взяв поул Гран-прі Сінгапуру. Пілот Феррарі видав прекрасний виступ в кваліфікації Гран-прі Сінгапуру.

8. Супряга вперше зробив дубль за гру і увійшов в історію. 19-річний форвард дніпрян став першим вітчизняним гравцем 2000 р.н., який зробив дубль в чемпіонатах.

9. Дніпро став володарем Суперкубку України. За сумою двох зустрічей команда Дениса Журавльова переграла «Хімік».

10. Барселона з Мессі у складі поступилася Гранаді. Каталонці зазнали другої поразки в чемпіонаті.