Україна вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи!

У важкому матчі 1/8 фіналу українці перемогли Бельгію з рахунком 3:2

Україна вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи!
На чоловічому чемпіонаті Європи з волейболу тривають ігри 1/8 фіналу. Збірна України зустрічалася з одними з господарів турніру командою Бельгії. Багато фахівців, та й букмекери, до гри віддавали перевагу нашим суперникам. Однак тренерський штаб українців, та й усі вболівальники жовто-синіх, сподівалися на позитивний для себе результат.
 
Першу партію краще почали бельгійці, які постійно лідирували в рахунку, а в середині сету пішли вперед на два очки 11:13. Проте, збірна України не тільки вирівняла становище, а незабаром вже і сама повела 17:14. Бельгії теж вдалося ліквідувати відставання 18:18, але українці знову пішли вперед 23:19, а потім і виграли партію 25:22.
 
Те, що сталося у другому сеті словами не описати. Наша збірна грала явно краще за своїх опонентів і впевнено йшла до перемоги, ведучи 18:11. А далі ... Що трапилося далі пояснити важко. Наступний відрізок гри українці програли з рахунком 3:14 і віддали бельгійцям вже практично виграну партію - 21:25.
 
У третьому сеті вже повністю домінували господарі майданчика, які, ведучи з великим відривом, вже не дозволили суперникам зробити комбек. На жаль, Україна програла тут без варіантів 14:25.
 
Четверта партія йшла в рівній боротьбі. Команди по черзі виходили вперед, не даючи один одному можливості йти далеко у відрив. Ближче до кінцівці сету українцям вдалося все набрати на п'ять очок більше 21:16. На цей раз підопічні Угіс Крастіньш вже не дозволили собі розслабитися і виграли 25:18.
 
Тепер долю матчу все вирішував тай-брейк. Бельгійці повели 1: 3, 3: 5, але наші волейболісти вирівняли становище 5: 5, а на зміну сторін суперники пішли за рахунку 8: 7 на користь збірної України. А далі українці пішли у відрив 12: 8 і довели сет до перемоги 15:10..
 
 
Склад збірної України в цьому матчі був таким: Дмитро Теременко (набрав 4 очки), Владислав Діденко (1), Олег Плотницький (6), Юрій Семенюк (8), Дмитро Віецкій (13), Ян Єрещенко (13), Гордій Брова, Денис Фомін (обидва - ліберо) - стартовий. На заміну виходили Тимофій Полуян (0), Володимир Ковальчук (0).
 
Чемпіонат Європи з волейболу 2019 року.
1/8 фіналу. Антверпен (Бельгія). 21 вересня
Україна - Бельгія
3:2 (25:22, 21:25, 14:25, 25:18, 15:10)
 
Результати інших матчів 1/8 фіналу:
Німеччина - Нідерланди
3:1 (25:17, 25:22, 30:32, 25:23)
Росія - Греція
3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
Сербія - Чехія
3:0 (31:29, 25:21, 25:18)
Польща - Іспанія
3:0 (25:18, 25:13, 25:16)
Франція - Фінляндія
3:0 (25:16, 25:23, 25:21)
Словенія - Болгарія
3:1 (25:27, 25:17, 25:16, 25:17)
Італія - Туреччина
3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
 
Матчі 1/4 фіналу відбудуться 23 і 24 вересня (Нант, Любляна, Антверпен, Апелдорн).
 
Півфінали пройдуть 26 вересня (Любляна) і 27 вересня (Париж, Франція).
 
Матч за 3 місце буде зіграний 28 сентября (Париж).
 
Фінал відбудеться в Парижі 29 вересня.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.09.2019 00:21
    +1
    Elaiz, 22.09.2019 11:29
    Россия-Словения, закончится в 3ех партиях, писать про 5 партий может лишь человек далекий от волейбола,
    Вопрос не в счетах в партиях, а как эти партии проходили, конкурентная была лишь 1ая партия, во второй русские вели в счете 18-10, в третьей 18-12, и уже просто доигрывали,
    Польша-Германия, поляки без напряжения в 3ех сетах,
    Франция-Италия, Французы выиграют в 4-5 партиях
    Сербия-Украина, в 2015 году был матч Словения-Италия и словенцы прошли дальше, сейчас похожая диспозиция для Украины, если не проиграют до матча, то все может случится
    Как же оказался прав Elaiz - этот ЧЕЛОВЕК БЛИЗКИЙ К ВОЛЕЙБОЛУ !
    С такой игрой, для России, даже участие в решающем 5-м сете был бы большим подарком...
    ОБТЕКАЙ !!!
    Girvik
      Girvik, 23.09.2019 23:55
    +1
    Де ті писаки, що виводили кацапів в фінал??? Словенія - мордор 3-1!!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.09.2019 11:32
    -1
    Attila Hun, 22.09.2019 01:01
    Только Бельгия в волейболе - это не Реал Мадрид. К сожалению.
    По-любому, 1/4 финала ЧЕ - суперуспех. Есть чему радоваться.
    Так як виступав Реал минулого року - сміло можна проводити паралелі з Бельгією в волейболі, Та й Ювентус минулорічний зі збірною Сербії можна порівняти....
    Elaiz
      Elaiz, 22.09.2019 11:29
    -2
    euro2012_za_2012euro, 22.09.2019 10:58
    МОЛОДЦЫ !!!
    1. В 1/4, к сожалению , закрепить успех будет сложнее: Сербия выиграла все 6 матчей (сеты 18/1=18), у Украины 4 победы (сеты 12/10=1,2). Но есть маленький штрих: по соотношению забитых/пропущенных очков Сербия на групповом этапе была 4-й , а Украина 9-й среди всех команд.
    БУДЕМ ВЕРИТЬ !
    2. Россия 6побед(18/2=9) -Словения 4победы (13/8=1,63). Не думаю, что у России будет легкая прогулка. В группе сыграли со словенцами 3:0 (25:21,25:21,25:21), а зная неуступчивый характер балканцев и то, что они являются со-хозяевами чемпионата- все решится в 5-м сете. А кто выиграет неизвестно...
    3. Польша 6(18/1=18) - Германия 3(12/10=1,2). Наверное поляки.
    4. Франция6(18/1=18) -(НАВЕРНЯКА ИТАЛИЯ/(Турция проиграет). НЕПОНЯТНО КТО выиграет, небольшой перевес у французов.
    Россия-Словения, закончится в 3ех партиях, писать про 5 партий может лишь человек далекий от волейбола,
    Вопрос не в счетах в партиях, а как эти партии проходили, конкурентная была лишь 1ая партия, во второй русские вели в счете 18-10, в третьей 18-12, и уже просто доигрывали,
    Польша-Германия, поляки без напряжения в 3ех сетах,
    Франция-Италия, Французы выиграют в 4-5 партиях
    Сербия-Украина, в 2015 году был матч Словения-Италия и словенцы прошли дальше, сейчас похожая диспозиция для Украины, если не проиграют до матча, то все может случится
    Tristan
      Tristan, 22.09.2019 11:01
    +5
    Красавцы,парни!Гордимся вами!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 22.09.2019 10:58
    +1
    МОЛОДЦЫ !!!
    1. В 1/4, к сожалению , закрепить успех будет сложнее: Сербия выиграла все 6 матчей (сеты 18/1=18), у Украины 4 победы (сеты 12/10=1,2). Но есть маленький штрих: по соотношению забитых/пропущенных очков Сербия на групповом этапе была 4-й , а Украина 9-й среди всех команд.
    БУДЕМ ВЕРИТЬ !
    2. Россия 6побед(18/2=9) -Словения 4победы (13/8=1,63). Не думаю, что у России будет легкая прогулка. В группе сыграли со словенцами 3:0 (25:21,25:21,25:21), а зная неуступчивый характер балканцев и то, что они являются со-хозяевами чемпионата- все решится в 5-м сете. А кто выиграет неизвестно...
    3. Польша 6(18/1=18) - Германия 3(12/10=1,2). Наверное поляки.
    4. Франция6(18/1=18) -(НАВЕРНЯКА ИТАЛИЯ/(Турция проиграет). НЕПОНЯТНО КТО выиграет, небольшой перевес у французов.
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 22.09.2019 10:04
    0
    У четвертій партії за плюс-мінус рівного рахунку був такий момент, коли почали йти тривалі розіграші, які треба було вигризати. У той момент подумалося, що якщо наші зараз ці очки вирвуть, то п'яту партію візьмуть. Так і вийшло. Перемога на характері. Молодці. Хоча після розвороту в другій партії не вірилося в такий підсумок.
    Геннадий Мотовиловец
    online
      Геннадий Мотовиловец, 22.09.2019 09:14
    +3
    tima fialko, 22.09.2019 07:31
    Молодці,мало хто чекав такого успіху,адже Украіна в командних видах спорту програє усе і всім.Взагалі-то,після кількох стрибків вище голови,людина психологічно розслабляється,але завжди бувають винятки.Наладити блок,а головне ігрову дисципліну і все може бути.Давай,хлопці!
    Я з Вами не згоден - пляжний футбол (чемпіони Європи),футзал(віцечемпіони Європи),футбол -8 в Світі(2006р. показник?),є успіхи і в баскетболі,зокрема в жіночому(Єгупову називали кращою в Європі), і це все - майже за відсутністю ФІНАНСУВАННЯ,а НАШІ паралімпійці?Кращі в Світі.УКРАЇНО ВПЕРЕД!!!ДО ВЕРШИН НЕПІДКОРЕНИХ!!!МИ БУДЕМ ВБОЛІВАТИ !!!
    Геннадий Мотовиловец
    online
      Геннадий Мотовиловец, 22.09.2019 08:59
    +8
    Хлопці вже переписали історію, БРАВО!!!Довівши всім, що нічого неможливого не буває, треба битися до кінця і вірити в перемогу.Успіхів вам і вдачі КОЗАКИ!!!!!
    Morfeo1
      Morfeo1, 22.09.2019 08:37
    +18
    Україну з перемогою!!!
    Дууууже приємно.
    Прочитав коментарі - зробив собі такий висновок - інтерес до ВОЛЕЙБОЛУ Є.
    АДМІНИ - популяризуйте більше волейбол. Насправді дуже багато з НАС (читачів) грають у волейбол.
    UKRAINE BEST Химич
      UKRAINE BEST Химич, 22.09.2019 08:37
    +4
    https://www.youtube.com/watch?v=O3g5vv3ANjM ОБЗОР НА ЮТУБЕ КТО НЕ ВИДЕЛ!!!!!ЛАЙКАЙТЕ ДЛЯ ВІХОДА В ТОП
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.09.2019 07:31
    +7
    Молодці,мало хто чекав такого успіху,адже Украіна в командних видах спорту програє усе і всім.Взагалі-то,після кількох стрибків вище голови,людина психологічно розслабляється,але завжди бувають винятки.Наладити блок,а головне ігрову дисципліну і все може бути.Давай,хлопці!
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 22.09.2019 03:40
    +17
    Слава Украiнi !
    Vladdal
    online
      Vladdal, 22.09.2019 02:31
    +2
    Визуалс, я тебе оплачу дорогу и проживание, и медицину, если не дай Бог что.
    Так как?
    Vladdal
    online
      Vladdal, 22.09.2019 02:30
    +2
    А, ещё одно. Я даю тебе возможность мне рожу набить. В Харьков приедешь? Ну, ты говорил, что боксом занимаешься. Я тоже. Я организую ринг, а Матусевича попросим быть судьёй. Он из Харькова и вряд ли упустит момент.
    С рингом проблем нет, будет как у профессионалов.
    Если ты за, отпишись, дам своё мыло и замутим.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 22.09.2019 02:15
    +4
    vizuals, 22.09.2019 00:23
    Підтверджую - Рубік - рідкісне бидло
    Братух, мириться будем или будем сраться дальше?
    Я за мир, но только при условии ,что когда идём в контакт - свои слова подвтеждаем фактами. Мы же мужчины, не так ли?
    Ну так как ?
    Начнём с простого: " Рубік - рідкісне бидло".
    Мне очень важно твоё мнение именно по Рубику. Вообще кто это? Почему ты о нём так отозвался.
    Спасибо.
    Attila Hun
      Attila Hun, 22.09.2019 01:34
    +4
    mayakovskiy1, 22.09.2019 01:13
    Люблю этих мамкиных экспертов)) Кто слабее сербов? Может Франция с 2-мя победами в Мировой лиге за последние годы?
    Или Польша c сумасшедшим составом и своими болельщиками. Или может быть Рашка?
    Я тоже )) Разница между топами минимальна на самом деле, поэтому они и чередуют успехи. Разве что Польша на бумаге выглядит лучше всех на этом ЧЕ (даже без Курека).
    Attila Hun
      Attila Hun, 22.09.2019 01:16
    +5
    Вадім Рубік, 22.09.2019 01:05
    Шас тобі Чак і Віжуалсу розкажуть як Україна виграє в Сербії без шансів.. Але потім як тільки буде непоїхньому знову буде куча гнилини і воні)) з такими вболівальниками ворогів і 404непотрібно))
    Я в обиде на них не буду Люди отвыкли от побед в волейболе, поэтому многие и игру плохо знают.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 22.09.2019 01:13
    +1
    Attila Hun, 22.09.2019 00:28
    Сербы в полуфинале ЧМ-18 играли, и Мировую Лигу 2016 практически такой же основой брали. Достаточо на их состав взглянуть, чтобы не говорить глупости про не самый худший вариант.
    Люблю этих мамкиных экспертов)) Кто слабее сербов? Может Франция с 2-мя победами в Мировой лиге за последние годы?
    Или Польша c сумасшедшим составом и своими болельщиками. Или может быть Рашка?
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 01:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Attila Hun, 22.09.2019 01:01
    Только Бельгия в волейболе - это не Реал Мадрид. К сожалению.
    По-любому, 1/4 финала ЧЕ - суперуспех. Есть чему радоваться.
    Шас тобі Чак і Віжуалсу розкажуть як Україна виграє в Сербії без шансів.. Але потім як тільки буде непоїхньому знову буде куча гнилини і воні)) з такими вболівальниками ворогів і 404непотрібно))
    Krzysztof Wiączek
    Krzysztof Wiączek, 22.09.2019 00:02
    +30
    Браво Україна! Вітаю Вас з Польщі!
    Перемога над Бельгією це велика сенсація, а українська команда перешла далі ніж всі думали. Я тримаю за Вас у всіх матчах (окрім матчу з нами ), та бажаю Вам перемоги також проти Сербії (хоча це буде дуже тяжко, бо 4 команди - Франція, Польща, Сербія та рОсія - ще не програли на Євро 2019).
    Ну, все одно Ви зараз вже молодці! Удачі Вам
    Krzysztof Wiączek
    Krzysztof Wiączek, 22.09.2019 01:02
    +22
    Vbolivalnyk-Peter, 22.09.2019 00:26
    Колись же мають програти вперше!!! Чому би не в чвертьфіналі!!! Вони вийдуть нас шапками закидати - цим просто необхідно скористатися!!!!
    P.S. Хлопці і так вже герої, ріспект і уважуха, проте хочеться більшого - чому ні!!!??? Виграти у Бельгійців в Бельгії - дорогого варте....- Далі Серби - так Серби!!!!
    Можливо я не написал того так, як хотів. Звичайно, я з Паном погоджуюсь - це спорт та все можливо. Я хотів просто нагадати що ці 4 команди є фаворитами до медалів. Тим не менше, в 1/4 фіналу, всі команди це європейська еліта. Франція буде грати з Італією та хоча в групі перемогла 3:1, не можна звичайно сказати що Італійці слабі. Подібно Росія - Словенія, де Росіяни команда світової класси, але Словенія грає у себе та їх фанати можут ментально допомогти своєї команді. Ми будемо грати з Німцамі, а Німеччина також дуже дуже добра команда. Ну а Україна? Думаю що у Вас найкраща дорога, яка могла б бути, бо краще Вам грати проти Сербії, як проти Франції/Італії, Росії чи Польщі.
    А мої типи на наступні матчі це такі:
    завтра: Італія-Турція 3:0
    1/4 фіналу:
    Франціа - Італія 3:2
    Сербія - Україна 2:3
    Росія - Словенія 3:1
    Польща - Німеччина 3:1
    здоров'а Вам та удачі нашим хлопцам! Перепрошу теж за свої ошибкі - українська мова це не моя рідна мова та на певно я міг написати щось не так, як каже граматика
    Morfeo1
      Morfeo1, 22.09.2019 08:37
    +18
    Україну з перемогою!!!
    Дууууже приємно.
    Прочитав коментарі - зробив собі такий висновок - інтерес до ВОЛЕЙБОЛУ Є.
    АДМІНИ - популяризуйте більше волейбол. Насправді дуже багато з НАС (читачів) грають у волейбол.
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 22.09.2019 03:40
    +17
    Слава Украiнi !
    ihor7003
    online
      ihor7003, 21.09.2019 23:50
    +10
    Да да да! Ну и где эти засранцы которые обсырали команду после второй партии? Респект нашим
    Геннадий Мотовиловец
    online
      Геннадий Мотовиловец, 22.09.2019 08:59
    +8
    Хлопці вже переписали історію, БРАВО!!!Довівши всім, що нічого неможливого не буває, треба битися до кінця і вірити в перемогу.Успіхів вам і вдачі КОЗАКИ!!!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 22.09.2019 00:43
    +8
    Україна, як Аякс у ЛЧ з Футболу минулого року. Усі думають, що ось тут вже точно вилетять, але....
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 21.09.2019 23:56
    +8
    Хто не вірив - а молоді хлопці це зробили! Потенціал у команди - МЕГА!!! Могли сусідів бельгійців нідерландців в одну калитку винести і з поляками могли посперечатися, ну то таке... Головне віра в себе - волейбол у них у крові... нащадки славетних Харківського Локо... та ін команд. Серби в 1/4 Надаль ще не по зубах- але....- ВІРИМО. Україна - ВПЕРЕД!!!
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 21.09.2019 23:52
    +8
    Ай, красавчики! Ай, порадовали! Супер игра! Если б не попадали в сетку при каждой второй подаче, то на чемпионство легко можно замахнуться)
    vizuals
    online
      vizuals, 21.09.2019 23:51
    +8
    Драматичний матч був. Зібралися після розгрому у 2 та 3 партіях - це круто
    rugby1970
      rugby1970, 21.09.2019 23:48
    +8
    БРАВО!!!
    Vishnevskiy
      Vishnevskiy, 21.09.2019 23:48
    +8
    Просто красавцы, мужики!!)
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.09.2019 07:31
    +7
    Молодці,мало хто чекав такого успіху,адже Украіна в командних видах спорту програє усе і всім.Взагалі-то,після кількох стрибків вище голови,людина психологічно розслабляється,але завжди бувають винятки.Наладити блок,а головне ігрову дисципліну і все може бути.Давай,хлопці!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 22.09.2019 00:02
    +7
    ihor7003, 21.09.2019 23:58
    Вроде в соперники Сербы! Очень жаль. Шансов мало
    Серби як серби, завжди сильні, провокаційні ну і парашинські прихвостні, так що, якщо наші не сцикуни, то бій дадуть точно, а при сьогоднійшній грі в 4 і 5 партіях навіть виграти можуть!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 21.09.2019 23:53
    +7
    Чесно кажучи, після провалу в другому сеті за рахунку 10:20 у третьому вимкнув трансляцію. Знову включив тільки у кінці 4-ї партії. Зазвичай, такі серйозні психологічні провали характерні для жінок, але нашим хлопцям вдалося і провалитися, і вилізти з ями. Заслужена перемога, яка могла бути здобута ще значно швидше. Важливо, що вдалося виграти навіть попри невдалу гру нашого лідера та капітана Плотницького. Є кому взяти відповідальність на себе. Вієцький - такий собі тіньовий лідер збірної.
    Ясно, що проти сербів шансів зовсім небагато. але треба постаратися дати бій. В будь-якому випадку, виступ команди вже є вдалим.
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 22.09.2019 00:27
    +6
    Звичайно, серби нам не пробачать стільки помилок на подачах, та і прийом повинен бути ідеальним. Але тут можна пограти і на куражі...
    vizuals
    online
      vizuals, 21.09.2019 23:57
    +6
    Я коли написав, що можуть зібратися у 4 партії - мене замінусовали)))) Виникає просто питання - невже в Україні переважають занепаднецькі настрої. Доколи це буде продовжуватися вже. Я не перший раз таке помічаю. В тенісній гілці таких повно
    Lazio
    Lazio, 21.09.2019 23:50
    +6
    Bravissimo ragazzi!!!
    Tristan
      Tristan, 22.09.2019 11:01
    +5
    Красавцы,парни!Гордимся вами!
    Attila Hun
      Attila Hun, 22.09.2019 01:16
    +5
    Вадім Рубік, 22.09.2019 01:05
    Шас тобі Чак і Віжуалсу розкажуть як Україна виграє в Сербії без шансів.. Але потім як тільки буде непоїхньому знову буде куча гнилини і воні)) з такими вболівальниками ворогів і 404непотрібно))
    Я в обиде на них не буду Люди отвыкли от побед в волейболе, поэтому многие и игру плохо знают.