ЧС з баскетболу 3х3. Україна вилетіла в чвертьфіналі

Збірна України поступилася Латвії

3846
5
FIBA

Сьогодні чоловіча збірна України в чвертьфіналі чемпіонату з баскетболу 3х3 в Амстердамі грала з Латвією.

Українські баскетболісти не зуміли нав'язати гідної боротьби суперникам і поступилися з рахунком 7:21.

Таким чином, Україна втретє поспіль вилітає з чемпіонату світу на стадії чвертьфіналу - в 2017 і 2018 роках українці поступилися Франції (12:20) і Словенії (15:21).

Раніше в останньому матчі групового етапу чемпіонату світу Україна в овертаймі переграла Монголію - 18:17.

Жіноча збірна України вчора зуміла голосно грюкнути дверима на ЧС, після трьох поразок обігравши в заключному для себе матчі на турнірі Індонезію - 22:5.

(10)

Де дивитись онлайн матч чемпіонату України Дніпро-1 – Динамо Київ
Футбол | 27 квітня 2024, 03:03 0

Поєдинок 26-го туру УПЛ відбудеться 27 квітня о 13:00 за Києвом у Дніпрі

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»