Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
5735
0

Глава МОК зробив важливу заяву для «нейтральних» спортсменів із рф

Демонстрація прапора та символу війни суворо заборонена

Глава МОК зробив важливу заяву для «нейтральних» спортсменів із рф
Getty Images/Global Images Ukraine. Томас Бах

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що російських спортсменів можуть дискваліфікувати на Олімпійських іграх у разі демонстрації державних символів країни та символів підтримки так званої СВО («спеціальної військової операції»), як у країні-терористі прийнято називати розв'язану ними повномасштабну війну .

«Політичні акції, як і раніше, заборонені під час змагань та на подіумах. Якщо російський спортсмен продемонструє прапор або символ Z, буде розпочато дисциплінарну процедуру, яка може призвести до дискваліфікації», — цитує Баха France24.

Нагадаємо, Олімпійські ігри в Парижі відбудуться з 26 липня по 11 серпня. Спортсмени з рф та білорусі на них зможуть виступити виключно в нейтральному статусі за умови, що вони не пов'язані з силовими відомствами та не представляють командних видів спорту. МОК не вимагатиме від них підписувати документ про засудження війни. росіян та білорусів не допустять до участі в параді спортсменів на церемонії відкриття, але вони зможуть відвідати захід. У разі завоювання в Парижі золотих медалей їх нагороджуватимуть під спеціально створену музику без слів.

Оцініть матеріал
(55)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Стало відомо, хто понесе прапор України на відкритті Олімпіади-2026
Олімпійські ігри | 09 сiчня 2026, 00:33 0
Стало відомо, хто понесе прапор України на відкритті Олімпіади-2026

У чоловіків прапор нестиме Гераскевич, у жінок ще не обрали

Стало відомо, скільки заробила Світоліна за трофей WTA 250 в Окленді
Теніс | 12 сiчня 2026, 23:23 0
Стало відомо, скільки заробила Світоліна за трофей WTA 250 в Окленді

11 січня Еліна переграла Ван Сіньюй у фіналі змагань у Новій Зеландії

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.