Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
16.03.2013 12:30
        Промахи Час Відставання
1 Габріела Коукалова 0+1+0+1 2 30:58.81 -
2 Ольга Вілухіна 0+1+2+0 3 31:05.88 07.7
3 Тура Бергер 1+0+0+1 2 31:13.64 14.83
4 Марі Дорен-Абер 0+0+1+0 1 31:20.44 21.63
5 Міріам Гесснер 2+0+0+1 3 31:22.23 23.42
6 Лаура Далмайєр 0+0+1+0 1 31:30.15 31.34
7 Андреа Хенкель 1+1+0+1 3 31:33.51 34.70
8 Кайса Макаряйнен 0+0+1+2 3 31:40.59 41.78
9 Анес Бескон 1+0+1+0 2 31:41.12 42.31
10 Віта Семеренко 0+0+0+3 3 32:03.34 1:04.53
11 Дар'я Домрачева 1+0+0+3 4 32:15.37 1:16.56
12 Тіріл Екгофф 0+1+2+0 3 32:19.51 1:20.70
13 Ольга Зайцева 0+1+0+1 2 32:23.65 1:24.84
14 Франциска Хільдебранд 1+0+0+0 1 32:41.08 1:42.27
15 Анастасія Кузьміна 0+2+2+2 6 32:41.34 1:42.53
16 Тея Грегорін 0+0+1+1 2 32:41.42 1:42.61
17 Олена Підгрушна 1+3+0+0 4 33:09.82 2:11.1
18 Еві Захенбахер-Штеле 2+1+0+0 3 33:20.80 2:21.99
19 Доротея Вірер 0+0+1+0 1 33:23.51 2:24.70
20 Катерина Глазиріна 1+0+0+1 2 33:33.73 2:34.92
21 Магдалена Гвіздон 4+0+1+1 6 33:53.17 2:54.36
22 Дар'я Усанова 1+0+3+0 4 33:56.25 2:57.44
23 Юлія Джима 0+1+2+1 4 33:56.67 2:57.86
24 Крістіна Палка 2+1+1+1 5 34:14.79 3:15.98
25 Ольга Подчуфарова 1+1+1+1 4 34:20.04 3:21.23
26 Вероніка Виткова 0+1+2+1 4 34:22.61 3:23.80
27 Ніколь Гонтьє 2+0+0+1 3 34:23.69 3:24.88
28 Селіна Гаспарін 1+0+3+1 5 34:25.78 3:26.97
29 Карін Обергофер 0+0+1+3 4 34:33.71 3:34.90
30 Діана Расімовічюте 0+1+1+1 3 34:37.95 3:39.14
31 Мікела Понца 1+0+1+0 2 34:42.92 3:44.11
32 Катерина Юрлова 0+1+1+2 4 34:43.99 3:45.18
33 Марін Болльє 0+0+0+1 1 34:48.36 3:49.55
34 Катерина Юр'єва 0+1+0+1 2 35:11.77 4:12.96
35 Анналіза Кук 0+0+0+4 4 35:21.37 4:22.56
36 Валя Семеренко 2+1+2+3 8 35:25.66 4:26.85
37 Надін Хорхлер 0+1+3+2 6 35:31.59 4:32.78
38 Ане-Скров Носсум 0+0+2+2 4 35:39.09 4:40.28
39 Катерина Шумілова 1+1+2+2 6 35:40.06 4:41.25
40 Надія Скардіно 2+1+0+0 3 35:40.51 4:41.70
41 Єва Тофалві 0+0+4+2 6 35:47.55 4:48.74
42 Вероніка Новаковська-Жемняк 0+1+3+0 4 36:01.40 5:02.59
43 Лор Сульє 0+1+1+1 3 36:15.72 5:16.91
44 Яна Герекова 1+1+2+2 6 36:25.31 5:26.50
45 Романа Шремпф 2+2+2+2 8 36:26.97 5:28.16
46 Бента Ланнхейм 0+1+1+0 2 36:31.62 5:32.81
47 Людмила Калінчик 2+0+1+0 3 36:57.48 5:58.67
48 Софі Буаллі 1+2+1+2 6 37:04.11 6:05.30
49 Їтка Ландова 1+1+1+2 5 37:05.65 6:06.84
50 Сюзан Данклі 2+5+2+1 10 37:06.59 6:07.78
51 Еліза Гаспарін 1+2+1+0 4 37:22.67 6:23.86
52 Марі Лаукканен 0+1+2+2 5 37:24.51 6:25.70
53 Анастасія Дуборєзова 1+3+1+1 6 37:24.63 6:25.82
54 Вікторія Падьяль Ернандес 2+1+1+0 4 37:46.36 6:47.55
55 Дарина Юрлова 3+1+1+1 6 37:58.79 6:59.98
56 Анна-Карін Стрьомстедт 2+2+3+1 8 38:05.80 7:06.99
57 Йоханна Таліхярм 0+2+0+1 3 38:06.66 7:07.85
58 Елін Маттссон 1+2+3+1 7 38:10.31 7:11.50
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності