Третій в історії. Левандовськи забив 100-й гол у єврокубках

Раніше цю позначку подолали Мессі та Роналду

6038
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберт Левандовски

Після першого тайму матчу першого туру Ліги чемпіонів «Барселона» громить «Антверпен» із рахунком 3:0. Другий гол каталонців на 19-й хвилині забив Роберт Левандовськи.

Для 35-річного форварда збірної Польщі цей гол став ювілейним, сотим у кар'єрі в єврокубках. Він став третім гравцем в історії, який подолав цю позначку, після Кріштіану Роналду (145 голів) і Ліонеля Мессі (132 голи).

Для того, щоб забити 100 голів, Левандовськи знадобилося 137 матчів. Із цих ста голів 6 він забив у складі «Леха» з Познані, 18 – за «Боруссію» Дортмунд, 69 – за «Баварію» і 7 – за «Барселону».

Нинішній сезон Ліги чемпіонів став першим за 20 років, у якому не зіграють ні Мессі, ні Роналду.