Драматичний старт Бундесліги. Байєр вирвав звитягу в Боруссії М на 90+11 хв

Перший матч 1-го туру чемпіонату Німеччини порадував глядачів 5 м'ячами

926
4

23 серпня на Боруссія-Парк відбувся стартовий матч 1-го туру Бундесліги за участю чинного чемпіона Німеччини.

Перший матч сезону чемпіонату Німеччини порадував глядачів 5 м'ячами. Боруссія Менхенгладбах на домашній арені поступилася Байєру з рахунком 2:3.

Програючи у перерві 0:2, господарі поля зуміли в другому таймі зрівняти рахунок зусиллями Ніко Ельведі та Тіма Кляйндінста.

Байєр вирвав перемогу в Боруссії М завдяки голу Флоріана Вірца на 90+11 хвилині – добивання після незабитого пенальті. Вірц оформив дубль, ще один гол у переможців провів Граніт Джака.

Решта матчів 1-го туру Бундесліги відбудуться 24 та 25 серпня.