| Оновлено 10 серпня 2024, 00:50
4617
7

«Свист в одну сторону». Вернидуб розкритикував арбітра матчу Кривбаса в ЛЄ

Головному тренеру криворіжців також не сподобались дії рефері в моменті з першим голом «Вікторії»

4617
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрій Вернидуб

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб розкритикував арбітра першого матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти чеської «Вікторії» Пльзень (1:2):

«Перший м'яч… Треба подивитись, я не хочу нічого казати, але якщо взяти всю гру, то мені не сподобалось, як відсудив рефері. Я не маю права говорити про це, але дуже не сподобалось.

На мій погляд, свистки були в основному тільки в нашу сторону, а там все можна було. Тому я незадоволений. Я все-таки чекав, що європейські судді більш професіональні та судитимуть краще. Але є те, що є. Жалітися ми не будемо. Це нормально, рухаємось далі».