24 липня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через хвилин.

24 липня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 липня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Дальній удар від Краснопіра з лівого флангу полетів до рук воротаря.

24 липня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Федор грав із правого флангу до штрафного на Очеретька, але тому не дали пробити.

24 липня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Сікана замінив Краснопір.

24 липня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Очеретько вийшов замість Криськіва.

24 липня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Аміна замінили на Саада.

24 липня о 21:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Офсайд у Мартинюка на лівому фланзі атаки.

77’

Україна намагається будувати атаки.

24 липня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Гол. Джасім змістився з лівого флангу до межі штрафного й пробив низом у ближній кут.

24 липня о 21:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Брагару замінили на Сича.

24 липня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Михайленка замінив Федор.

72’

Таловєрова замінили на Салюка.

24 липня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Ніхто не пішов завершувати простріл Хланя з правого флангу.

24 липня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Криськіва в центрі поля переїхав Баєш.

24 липня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Навіс Саадоона з правого флангу на ближній Батагов ледь не підрізав у сітку воріт.

24 липня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Ірак продовжує тримати м'яч у себе.

24 липня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Батагов отримав картку за розмови.

24 липня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Мунтадера Мохаммеда замінили на Ніхада.

24 липня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Джасіма випустили замість Алі.

24 липня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гол. Удар Хуссейна з пенальті в лівий кут.

24 липня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ПЕНАЛЬТІ! Таловєров штовхнув у спину Хуссейна під час подачі з правого флангу.

24 липня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача штрафного з лівого флангу від Криськіва завершилась ударом головою від Батагова, воротар витягнув, але Рубчинський одразу добив.

24 липня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Амер підкатом на правому фланзі оборони зрізав Брагару.

24 липня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Сікан у центрі штрафного завершував передачу з правого флангу із стандарту від Криськіва, але той пробив над воротами.

24 липня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Сфолили проти Хланя на нашому правому фланзі атаки.

24 липня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Сікан на ближній не зміг завершити в боротьбі передачу Хланя з правого флангу.

24 липня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Фол від Сікана на чужій половині проти Аміна.

24 липня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 липня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

24 липня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Відмашка від Рубчинського перед чужим штрафним від Аміна.

24 липня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

24 липня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Ірак сидить у захисті наприкінці тайму.

24 липня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Крупський знову зайшов до правого флангу штрафного, але його простріл із рикошетом від захисника Криськів не завершив ударом.

24 липня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ! Крупський фінтом розкидав суперників на правому фланзі, зайшов до штрафного, дав у ближній, але влучив точно у воротаря.

24 липня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кулаком зіграв Фесюн перед воротарським проти подачі з лівого флангу із стандарту.

24 липня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ! Сольний ривок Брагару повз усіх на лівому фланзі до штрафного завершився прострілом на ближню, де Хлань просто дивом не влучив у порожні.

24 липня о 20:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Вище воріт запустив Брагару удар із відскоку від подачі кутового з лівого флангу.

24 липня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Брагару доборовся із суперником до кутового на лівому фланзі.

24 липня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Хлань запустив подачу з правого флангу прямо на сітку зверху чужих воріт.

24 липня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Навіс Хланя з правого флангу на дальню стійку завершився ударом Брагару зльоту в суперника.

24 липня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Криськів отримав картку за фол перед чужим штрафним, який арбітр одразу й не бачив.

24 липня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Рубчинський підкатом зачепився в зоні перед штрафним за передачу Брагару, після чого пробив над воротами.

24 липня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Криськіва залишили в офсайді під час передачі на правий фланг атаки.

24 липня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Відносно легко відкидаємо суперників подалі від власних воріт.

24 липня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Контроль від Іраку на нашій половині.

24 липня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Амера збив на правому фланзі атаки Крупський.

24 липня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Криськів обіграв суперників на лівому фланзі, після чого зіграв до штрафного на Михайленка, той бив у дальній, але воротар урятував.

24 липня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Криськів із кутового на лівому фланзі подав на ближню на голову супернику.

24 липня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Відбились від подачі штрафного з лівого флангу.

24 липня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Рубчинський рукою зупинив м'яч під час просування суперника лівим флангом.

24 липня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТ! М'яч відскочив від подачі з правого флангу до Мартинюка у пів коло перед штрафним, але той зльоту пробив повз ліву стійку.

24 липня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Хлань заробив аут у боротьбі проти Хасана на правому фланзі атаки.

24 липня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Суперники спокійно дають тримати м'яч.

24 липня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Устигли заблокувати удар Баєша під час контратаки через центральну зону.

24 липня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Хлань уже полетів на газон після фолу на правому фланзі нашої атаки.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 липня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 24-го липня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу Олімпійських ігор-2024 у рамках групи B, у якому змагатимуться Ірак U-23 і Україна U-23. Матч відбудеться в Ліоні (Франція), на полі стадіону «Парк Олімпік Ліонне», початок о 20:00.

Україна вперше буде представлена у футбольній програмі Олімпійських ігор, і це вже достатній привід для того, щоб відзначити цю подію. Не всі клуби погодилися відпустити своїх виконавців до команди Руслана Ротаня, але її завдання від цього не змінюються – потрібно виходити з групи, але із суперниками рівня Марокко та Аргентини права на помилку немає. Як і в грі проти представників Іраку, яка стане першою офіційною в історії нашої команди цієї вікової категорії.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Ірак U-23 – Україна U-23.