Надважлива перемога на Євробаскеті U-20! Збірна України здолала Угорщину

Українська команда здобула третю перемогу на груповій стадії турніру

3753
26
ФБУ

Чоловіча збірна України U-20 з баскетболу виступає на Євробаскеті-2024 у Дивізіоні B.

16 липня українські баскетболісти провели четвертий матч на турнірі проти Угорщини. Поєдинок вийшов надважливим, оскільки українським баскетболістам для збереження шансів на чвертьфінал плей-оф турніру у цьому матчі необхідна була тільки перемога.

Українська команда зуміла перемогти угорців, які по ходу 4 чверті програвали у 15 очок, але зуміли навіть скоротити відставання до трьох володінь. Підсумковий рахунок – 81:73 на користь синьо-жовтих. Останній матч на груповій стадії Україна зіграє з Косово й у випадку перемоги вийде у плей-оф.

Євробаскет U-20. Дивізіон B. Другий тур

Угорщина – Україна – 73:81 (17:17, 16:17, 20:23, 20:24)

Україна: Колаволе 7 + 4 підбирання, Скутельник 15 + 5 передач, Холод 8, Ніколайчук 2, Сипало 15 + 16 підбирань – старт; Кабанов 14 + 4 підбирання + 6 передач, Карасьов 10 + 4 підбирання, Кличко 6 + 6 підбирань, Новіков 4, Чорногрицький 0

Олімпійські ігри | 05 серпня 2024, 00:05 0

Ноа Лайлс випередив Кішана Томпсона всього на п'ять тисячних секунди і взяв золото!