| Оновлено 05 серпня 2024, 22:38
3223
2

ОІ-24. Франція зробила камбек і вийшла до півфіналу

У другому чвертьфінальному матчі поспіль волейбольного турніру команда відіграється з рахунку 0:2

3223
2
volleyballworld.com

На чоловічому волейбольному турнірі вдруге поспіль відбувається камбек у чвертьфінальному поєдинку. Трохи раніше збірна Італії уникла поразки, поступаючись Японії після двох партій. І тепер таким самим шляхом пройшли до півфіналу господарі Олімпіади французи.

Матч із командою Німеччини розпочався невдало для переможців Ігор у Токіо. Збірна Франції програла два сети поспіль 18:25 та 26:28. Але потім французькі волейболісти, яких гаряче підтримували свої вболівальники, зуміли розгорнути ситуацію у свій бік. Вони виграли дві наступні партії 25:20 та 25:21, а потім зломили опір німецької команди на тай-брейку 15:13.

У складі переможців 21 очко набрав Ервін Нгапет та 20 очок приніс своїй команді Тревор Клевено. У збірній Німеччини слід відзначити Георга Грозера (22 очки).