І знову вони! Визначено першого фіналіста футбольного турніру ОІ-2024

Іспанія зуміла здобути вольову перемогу проти Марокко

8279
1

Сьогодні, 5 серпня, продовжуються літні Олімпійські ігри 2024 у Парижі.

Відбувся перший півфінальний матч футбольного турніру серед чоловіків. На стадіон «Оранж Велодром» у Марселі вийшли олімпійські збірні Марокко та Іспанії.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Рахунок у матчі відкрили марокканці, автором голу став Суф'ян Рахімі, який забиває в кожному матчі на Олімпіаді. Зрівняв рахунок на 66-й хвилині іспанський півзахисник «Барселони» Фермін Лопес. Вивів Червону фурію уперед на 85-й хвилині Хуанлу Санчес. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь іспанців.

Для Іспанії це вже третій фінал великого футбольного турніру за останній місяць. Раніше іспанці тріумфували на Євро-2024 та на юнацькому ЧЄ U-19. Марокко зіграє матч за бронзові нагороди.

О 22:00 стартує другий півфінальний матч – господарі турніру французи зіграють проти Єгипту.

Олімпійські ігри. Футбольний турнір, 1/2 фіналу (чоловіки).

Марокко U-23 – Іспанія U-23 – 1:2

Голи: Рахімі, 37 (пен) – Лопес, 66, Санчес, 85.

Марокко U-23: Мохамеді, Ель-Уахді, Букамір (Маухуб, 88), Хакімі, Ель-Аззузі, Таргаллін, Річардсон, Бен-Сегір, Еззальзулі, Ахомаш, Раїмі.

Іспанія U-23: Тенас, Міранда (Мігель Гутьєррес, 62), Кубарсі, Ерік Гарсія, Пубіль (Хуанлу Санчес, 62), Алекс Баена (Омородіон, 90+2), Барріос (Бернабе, 62), Серхіо Гомес, Лопес (Турр'єнтес, 89), Орос, Абель Руїс.