ВІДЕО. Зінченко програв повітря. Україна пропустила гол від Словаччини

На 17-й хвилині матчу 2-го туру Євро-2024 словаки відкрили рахунок

11793
15

21 червня о 16:00 у німецькому Дюсельдорфі проходить матч 2-го туру групи E Євро-2024 між збірними Словаччини та України.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 17-й хвилині словаки відкрили рахунок. Олександр Зінченко програв боротьбу на другому поверсі, і ударом головою відзначився Іван Шранц.

Для нього це другий гол на Євро-2024, і він став лідером у списку бомбардирів разом із німцем Джамалом Мусіалою.