Жорстке побиття Фліка і Ко. Барселона програла перший матч у Ла Лізі

Каталонці програли «Осасуні» 2:4

1163
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Осасуна – Барселона

У суботу, 28 вересня, відбувся матч 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Осасуна» та «Барселона».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Гра пройшла на стадіоні «Естадіо Ель Садар», який знаходиться у Памплоні. «Барса» зазнала сенсаційної поразки з рахунком 2:4.

Гості програли перший тайм 0:2. У другому таймі Пау Віктор відквитав один м'яч для каталонців, але потім «Осасуна» відповіла ще двома голами і довела рахунок до розгромного. Врятував «синьо-гранатових» від розгрому Ламін Ямал на 90-й хвилині матчу.

«Барса» програла перший матч у цьому сезоні Ла Ліги. До цього каталонці виграли усі сім матчів.