ФОТО. Кого звинуватив? Обличчя, емоції Бущана після другого голу від Польщі

Українці пропустили вже і третій, але саме другий м'яч був досить курйозним

18

7 червня о 21:45 проходить товариський матч між збірними Польщі та України.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди грають у Варшаві на стадіоні «Народови».

За перші 15 хвилин українці пропустили двічі, а до 30-ї господарі довели рахунок до розгромного – 3:0.

Окремо хочеться відзначити другий м'яч поляків, оскільки голу можна було уникнути. Пьотр Зелінськи віддавав передачу до штрафного майданчика, проте ні захисники, ні воротар Георгій Бущан, ні гравці Польщі не відгукнулися на пас. У результаті м'яч опинився у сітці воріт.

Бущан після пропущеного відразу став апелювати у бік Валерія Бондаря, оскільки саме український захисник міг перервати передачу.

ViAn
Бондар зробив рух до м'яча, а потім зупинився і пропустив його. Це елементарна помилка комунікації. Об'єктивно треба розуміти, що пара Бондар і Талаверов провалила перший тайм. Але що поробиш, вже як є.
олеся лопунова
Второй гол это результат того,что нет коммуникации между ЦЗ и Врт. Вообще такие ситуации часто бывают,когда защитник убирает голову,чтобы голкипер забрал мяч...Рикошета не было...А голкипер на линии стоит..И должен до конца играть момент...
Так учат тренеры по работе с голкиперами...Но в целом они 50/50 в этом голе
Gargantua
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
a.fedorenko1953
Де вони на Суспільному оту довжелезну лошаку відкопали, яка зовсім не тямить у футболі, але намагається щось там своєю маківкою аналізувати. Це якийсь жах суцільний!((
andyck06
Питання не в тому, що воротар повинен грати по м'ячу! А в тому, що Бондарь рипнувся і не пішов двлі, і Бущан виключився і зупинився.
Бондаренко Александр
Как по мне,Бондар боялся рикошета и убрал голову,а Бущан наоборот ждал рикошета,и не успел перезагрузить программу.
DK1961
Бондарь публично признал свою ошибку. Обсерания дау нецкими Бущана они могут себе засунуть сами знаете куда
Вано Камикадзе
с такой игрой - Бущану Евро не светит в рамке ... он номер три с Луниным и Трубиным
alekc
Соромно було дивитись на ту розгубленість воротаря та захисту. Вина Реброва у виборі Бущана: він майже не грає на виходах, верх - це його великий недолік. Другий гол - це гол воротаря, захисник може допустити помилку, але воротар зобов'язаний реагувати. А Бущан як тряпка впав на землю навіть не витягнувши руки. А вцілому збірники виглядали блідо. Не розумію, чому такий переляк, чому постійний тормоз атак, пас назад, чому нема передач закидань,технічна слабість, розгубленість, відсутність ініціативи в більшості футболістів. Поляки грають у футбол в своє задоволення а наші тягнуть лямку, як бурлаки, не розуміють, що це їх фронт. Ганьба вам!