Роман ГРИГОРЧУК: «Ми сьогодні забили голи, контролювали м'яч та виграли»
Наставник «моряків» радий важливій перемозі
![Роман ГРИГОРЧУК: «Ми сьогодні забили голи, контролювали м'яч та виграли»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/17/orig_683534.jpg)
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував перемогу над харківським «Металістом 1925» (3:0) у 28-му турі УПЛ. Тріумф дозволив «морякам» піднятися на 7-е місце у турнірній таблиці.
– Все добре. Ми здобули 3 очки, на сьогодні це було найголовніше. Дуже нам було складно психологічно. Я відчував це з усього, тому що ми програли низку ігор, потім додалися ще 2 гри з «Шахтарем», які, звичайно, не можна долучати до цієї серії, бо це команда дуже високого рівня.
У кожному разі психологічно було важко, якась була скутість, хвилювання, переживання. Слава Богу, що ми здобули сьогодні 3 очки. Йдемо далі.
– Завдяки чому вдалося стати більш розкутими та дотиснути «Металіст 1925»?
– Результат можна отримати тоді, коли ти забиваєш більше голів, ніж твій суперник, не допускаєш багато помилок. Нині так і було.
Так, звичайно, ми можемо говорити, що, напевно, ми не можемо сказати, як було б, якби ми грали в повних складах, тому що ми хвилин 70 грали в більшості – можливо, це нам трохи полегшило завдання здобути перемогу. У будь-якому разі, ми сьогодні забили голи, контролювали м'яч та виграли.
– Може, когось можете відзначити?
– Я міг би зробити якісь позначки – хто кращий, хто гірший, але немає сенсу це робити, бо сьогодні був один із таких приємних випадків, коли ще до гри, не лише на полі, відчувалося, що це команда. Ми дуже багато спілкувалися цього тижня. Це команда, яка дуже вірила у перемогу. Вони розуміли всю відповідальність.
Сьогодні навіть перед грою в роздягальні було трохи інше емоційне тло, коли затихли всі, десь переживаючи. Я можу лише похвалити команду, бо вони в такій складній ситуації, але сьогодні вони виграли гру. Тут просто нема про що говорити – це чиста перемога, і без жодних питань, – сказав Григорчук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![За 6 секунд! Білодід перемогла Неру Тібву і вийшла в 1/8 фіналу на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696198.jpg)
![За 6 секунд! Білодід перемогла Неру Тібву і вийшла в 1/8 фіналу на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696198.jpg)
Українка виграла першу сутичку на Олімпіаді
![ФОТО. Мудрик презентував нову виїзну форму Челсі на сезон 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696195.jpg)
![ФОТО. Мудрик презентував нову виїзну форму Челсі на сезон 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696195.jpg)
Виїзний комплект «пенсіонерів» оформлено у білих кольорах
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)
![alex belogubko](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![wojsergivan](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)
![alex belogubko](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361821.png)