Сергій ШИЩЕНКО: «Я не маю претензій до футболістів. Єврокубки – наша ціль»
Тренер «Полісся» – про нічию з луганською «Зорею»
![Сергій ШИЩЕНКО: «Я не маю претензій до футболістів. Єврокубки – наша ціль»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/11/orig_682269.jpg)
Виконувач обов'язків головного тренера житомирського «Полісся» Сергій Шищенко підбив підсумки зустрічі із «Зорею» (1:1) у матчі 27-го туру УПЛ.
«На цій стадії матчі легкими не будуть, бо команди виборюють виживання, команди виборюють єврокубки. Матч був справді складним, але він міг бути легшим.
Ми були в більшості, вели у рахунку 1:0. Хотілося б, щоб ті моменти, які ми мали, ми завершували їх і забивали ще. Тоді було б легше. У другому таймі ми десь віддали ініціативу «Зорі». Не було певності. Пропустили гол і ситуація була така, що «Зоря» повністю відійшла в оборону, хотіла грати на контратаках. Але ми не були готові до цієї ситуації, хоча ми готувалися до них у тренувальному процесі. Але тренування – це тренування, а гра – це гра.
Можливо, психологічно не були готові до такої ситуації. Розслабленості не було, але майстерність Герреро. Це чудовий гравець. У мене немає претензій до хлопців, вони хотіли перемоги, вели в рахунку, були добрі підходи, добрі моменти. У таку спеку було максимум зусиль із їхнього боку. Тому я зовсім не маю претензій до хлопців.
У нас дуже хороші конкуренти в боротьбі за єврокубки, нам потрібно готуватися до трьох поєдинків, що залишилися. Легкими вони сто відсотків не будуть. Єврокубки – це ціль. Нам потрібно готуватись ще серйозніше», – сказав Сергій Шищенко.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ЛАВРЕНКО: «На стадіоні Лівого Берега гратиме ще лише один клуб»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696169.jpg)
![ЛАВРЕНКО: «На стадіоні Лівого Берега гратиме ще лише один клуб»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696169.jpg)
Президент київського клубу розповів, що підписано угоду із «Шахтарем»
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![Трубін – із трофеєм. Бенфіка виграла передсезонний матч-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696171.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![u6464u](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)