Не Судаков. Сабо назвав гравця збірної України, який переїде за кордон
Екстренер «Динамо» розхвалив Володимира Бражка
![Не Судаков. Сабо назвав гравця збірної України, який переїде за кордон](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/2/orig_680559.jpg)
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо поділився думками про півзахисника «Динамо» Володимира Бражка.
«Для мене номер 1 – це Бражко. Він першим поїде за кордон. У нього є хороші дані: відбір, бачення поля, передачі, прекрасний удар. Другого такого футболіста в чемпіонаті України я не бачу. Судаков мене не вражає, він працездатний, але я не бачу, щоб він добре працював у відборі як півзахисник», – розповів Сабо.
У цьому сезоні Бражко провів за «Динамо» 25 матчів, забив 6 голів та віддав 3 результативні передачі.
Раніше Бражка розхвалив лідер «Шахтаря» Тарас Степаненко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
Ярослава та Ірина продовжать боротьбу за медалі
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
Парагвай та Єгипет все вирішили у серії пенальті
![Трансферне літо 2024 в Україні. Таблиця переходів клубів УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/75/slider_695083.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696931.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
Судаков - талановитий хлопець, який багато чого може. Так, він не найкращий у відборі. Але він вміє робити доставку м'яча у потрібну точку на 50-60 метрів. Його вміння вскрити оборону, знайти вільну зону для партнера - дуже важлива риса. Чи вийде він на рівень Едегора чи Де Брюйне? Поки важко сказати. Судаков ще молодий. В цьому сезоні він не прогресує. Немає стабільності. Є яскраві матчі, але багато провальних.
Україна зацікавлена у тому, щоб ми мали більше топових гравців у кращих клубах, кращих чемпіонатах. Реалізувати себе на такому рівні бажаю і Бражку, і Судакову. Нам всім від цього буде тільки плюс.