Ольга КОРСУН: «Хтось чхнув – і добрий день. Я три дні з температурою»
Українка не пройшла у фінал змагань із потрійного стрибка на ОІ-2024
![Ольга КОРСУН: «Хтось чхнув – і добрий день. Я три дні з температурою»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/orig_697068.jpg)
Українська легкоатлетка Ольга Корсун не пройшла до фіналу змагань з потрійного стрибка на Олімпіаді-2024 у Парижі.
27-річна українка у кваліфікації показала результат 13.06 метри, реалізувавши лише одну спробу з трьох. Натомість до фіналу відібралась Марина Бех-Романчук.
Корсун розповіла про хворобу, з якою виступала на Олімпійських іграх-2024 у Парижі, та поділилась емоціями після дебютної Олімпіади:
«Олімпійські ігри? Відчуття неймовірні. Атмосфера нереальна. Я як побачила, що всі трибуни заповнені, сказала: вау. Круто, справді круто. Захоплює.
Що пішло не так? Я три дні з температурою. Краще б сиділа на зборі і заїхала б сьогодні стрибати. У селищі вірус ходить, і я у перший день заїхала – нормально, потренувалася. А на наступний день мене так ламати почало, пішла до лікаря, а у мене температура 38.7 градусів. А форма крута, і чим крутіша форма – тим слабший імунітет. Ось воно і спрацювало.
Це не виправдання, готова була стрибати. Якби останній потрапила... Але, чесно кажучи, результат такий собі для фіналу. Якби стрибнули 14.30 м і не пройшли – це одне, а так 14.03 м – таке. І перша спроба на 13.06 м – мене крутануло, я не встала. Без останнього стрибка [у кваліфікації]. Другу спробу не стрибнула, а третя непогана, але там спроба – або стрибай, або нічого. Ось і я стрибнула, але заступ. Соромно, але маємо те, що маємо.
Все було круто. І під Олімпіаду ми розкрутилися, виконали класну роботу. Після чемпіонату України у Львові виконали роботу, і все мало бути так, що я мала стрибати по особистому рекорду, всі показники у мене виросли нереально. Воно так і було, але десь не там вдихнула, хтось чхнув – і добрий день. У нас же півзбірної так лежить, всі в одному ліфті їздимо. І, чесно кажучи, чистота у їдальні бажає кращого: стакани брудні, посуд».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697025.jpg)
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697025.jpg)
Лунін отримав пошкодження на тренуванні «Реала»
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![Хижняк вривається на п’єдестал, легкоатлети – в фінали. Все про 7-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697048.jpg)
![Хижняк вривається на п’єдестал, легкоатлети – в фінали. Все про 7-й день ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697048.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/12/thumb_2538.jpg)
![nick07](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/12/thumb_2538.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vitaha33](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/10/thumb_362042.jpg)
![916675410440](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/10/thumb_362042.jpg)