ВІДЕО. В УЄФА привітали легенду Динамо з ДН та згадали його гол топ-клубу
Сьогодні, 25 квітня, Олегу Гусєву виповнився 41 рік
![ВІДЕО. В УЄФА привітали легенду Динамо з ДН та згадали його гол топ-клубу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/2/orig_680502.jpg)
Сьогодні, 25 квітня, ексгравець київського «Динамо» та національної збірної України з футболу Олег Гусєв святкує день народження. Легенді «біло-синіх» виповнився 41 рік.
Пресслужба УЄФА привітала Гусєва з днем народження та пригадала його гол у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи 2010/2011 проти «Манчестер Сіті» (2:0).
Гусєв виступав за «Динамо» з літа 2003 року. Футболіст п'ять разів ставав чемпіоном України, стільки ж – володарем національного Кубка, а також тричі виборював Суперкубок. Загалом за столичний гранд у всіх турнірах півзахисник провів 438 матчів та забив 96 голів. Також на рахунку Гусєва 98 поєдинків та 13 забитих м'ячів у футболці національної збірної України.
Раніше Гусєв втретє став батьком.
ВІДЕО. В УЄФА привітали легенду Динамо з ДН та згадали його гол топ-клубу
🇺🇦 Олегу Гусеву - 41! 🎁
— УЕФА (@UEFAcom_ru) April 25, 2024
⏪ 2011
🆚 Ман Сити#ЛигаЕвропы pic.twitter.com/c1LPy1xFBk
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696982.jpg)
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696982.jpg)
Гравець дав коментар після трансферу
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
Україна посідає 40-е місце, маючи в активі одне срібло та одну бронзу
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)
![ВІДЕО. І одразу асист! Яремчук дебютував за Олімпіакос у спарингу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697064.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
З Днюхою!