|
536
0

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі

ПВЛУ

Завершився чемпіонат України з волейболу серед чоловіків Суперліги. Останніми з'ясовували стосунки команди, які виборювали збереження місця в еліті українського волейболу.

Але спершу нагадаємо про серії за найвищі місця.

Отже, у фінальній серії за золоті нагороди дніпровський «Прометей» переміг «Епіцентр-Подоляни» із Городка Хмельницької області і другий рік поспіль став чемпіоном України.

У серії за третє місце житомирський «Житичі-Полісся» виявився сильнішим за харківську «Юракадемію» і вперше піднявся на п'єдестал пошани.

Волейбольний клуб «Решетилівка» із Полтавської області за підсумками сезону став п'ятим, обігравши у серії за 5-6 місця тернопільську команду «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо».

І, нарешті, у боротьбі аутсайдерів 7 підсумкове місце посіла «Буковина» (Чернівці), на 8 місці опинився чернігівський «Буревісник-ШВСМ» та 9 місце у вінницького «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос», який тепер буде змушений залишити Суперлігу.

Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Сезон 2023-2024 рр. Чоловіки
Фінальна серія (до трьох перемог)

«Прометей» (Дніпро) – «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область) 3:0, 3:2, 2:3, 3:2

Серія за 3-4 місця (до трьох перемог)
«Житичі-Полісся» (Житомир) – «Юракадемія» (Харків) 3:0, 3:1, 3:0

Серія за 5-6 місця (до трьох перемог)
ВК «Решетилівка» (Полтавська область) – «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо» (Тернопіль) 3:2, 3:0, 3:0

Турнір за 7-9 місця
«Буковина» (Чернівці) – «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) 3:1, 3:0
«Буковина» (Чернівці) – «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» (Вінниця) 3:0, 2:3
«Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) – «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» (Вінниця) 3:0, 3:1

Підсумковий розподіл команд у сезоні 2023-2024 років:

1. «Прометей» (Дніпро)
2. «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область)
3. «Житичі-Полісся» (Житомир)
4. «Юракадемія» (Харків)
5. ВК «Решетилівка» (Полтавська область)
6. «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо» (Тернопіль)
7. «Буковина» (Чернівці)
8. «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
9. «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» (Вінниця)

Нагадаємо, що трохи раніше завершився жіночий чемпіонат України у Суперлізі. І в ньому теж переможцем став дніпровський «Прометей».