16 квітня о 23:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 квітня о 23:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 квітня о 23:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр компенсував 7 хвилин.

16 квітня о 23:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:4!!!

Контратака ПСЖ: тер Стеген потягнув удар Мбаппе та добивання Асенсіо, але Мбаппе таки добив м'яч у ворота!

16 квітня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

У ПСЖ замість Дембеле на поле вийшов Коло-Муані.

16 квітня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Офсайд у Левандовскі.

16 квітня о 23:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

У Барселони замість Канселу та де Йонга вийшли Фелікс і Фермін.

16 квітня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У ПСЖ замість Заїра-Емері вийшов Угарте.

16 квітня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Дембеле з-за меж штрафного пробив вище воріт.

16 квітня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

У ПСЖ замість Баркола та Руїса вийшли Лі Кан Ін і Асенсіо.

16 квітня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ!

Левандовскі пробив з-за меж штрафного - Доннарумма у падінні відбив м'яч перед собою, і Маркіньос не дав супернику зіграти на добиванні!

16 квітня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Торрес порушив правила у центрі поля.

16 квітня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 квітня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Простріл Дембеле заблокував Мартінес.

16 квітня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Гюндоган упав у штрафному ПСЖ, свисток промовчав. Гюндогану гірчичник за емоції.

16 квітня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Маркіньос грубо зіграв проти Левандовскі.

61’

У Барселони замість Педрі на поле віийшов Торрес.

16 квітня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:3!!!

Мбаппе з пенальті влучно пробив у лівий верхній кут!

16 квітня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ПЕНАЛЬТІ!

Канселу вдарив по нозі Дембеле, який виходив зі штрафного Барси!

16 квітня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Хаві вилучений з технічної зони за емоції!

56’

Гюндоган пробив поруч зі стійкою!

16 квітня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!!! 1:2!!!

Після розіграшу кутового м'яч опинився у Вітіньї, який з-за меж штрафного поклав футбольний снаряд у дальній нижній кут!

16 квітня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ!

Руїс ліворуч увірвався до штрафного і не влучив у дальній кут!

16 квітня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Левандовскі грубо зіграв у боротьбі з Ернандесом.

16 квітня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Хакімі пробив від правого кута штрафного - тер Стеген зіграв невпевнено, але відбив м'яч!

16 квітня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

16 квітня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

16 квітня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Мендеш з лівого флангу накинув м'яч на дальню стійку, і Дембелу злету трохи не влучив у дальній кут!

16 квітня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Руїс грубо зіграв проти Педрі.

16 квітня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 3 хвилини.

16 квітня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Вітінья з-за меж штрафного пробив вище воріт.

40’

Мартінес і Мбаппе отримали гірчичники за штовханину після голу.

16 квітня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Баркола прострілив з лівого флангу, Мбаппе промахнувся по м'ячу, і Дембеле влучно пробив під поперечину!

16 квітня о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Володіння м'ячем - 44:56%

16 квітня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

У Барселони замість Ямаля на поле вийшов Мартінес.

16 квітня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Дембеле зі штрафного трохи не влучив у ближню дев'ятку!

16 квітня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Араухо збив Баркола, зірвавши вихід суперника на побачення з голкіпером! Оце так поворот!

16 квітня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ!

Після прострілу Баркола Мбаппе пробив у дотик низом, і тер Стеген у падінні потягнув!

16 квітня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Дембеле намагався з кутового закрутити м'яч у ворота, але влучив у сітку із зовнішнього боку.

16 квітня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

16 квітня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ!

Левандовскі підібрав відскок у штрафному ПСЖ і пробив трохи вище за поперечину!

16 квітня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Після навісу до штрафного Мбаппе головою пробив набагато вище воріт.

16 квітня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Парижани володіють м'ячем.

16 квітня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12’

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Ямаль на правому фланзі прокинув м'яч повз Мендеша, увірвався у кут штрафного і прострілив на ближню стійку, звідки Рафінья завдав влучного удару!

16 квітня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Ще один простріл Мбаппе не пройшов.

16 квітня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Канселу заблокував подачу Мбаппе з кута штрафного.

16 квітня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Маркіньос збив Левандовскі у центрі поля. Арбітр зробив зауваження гравцю ПСЖ.

16 квітня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

16 квітня о 12:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 16 квітня, відбудеться матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрінуться «Барселона» та ПСЖ. Поєдинок пройде в Барселоні на «Стадіо Олімпіко», гра розпочнеться о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перша зустріч суперників, що відбулася тиждень тому у Парижі, завершилася перемогою каталонського клубу з рахунком 3:2. Ця поразка перервала 27-матчеву безпрограшну серію парижан у всіх турнірах. Перед дуеллю в Барселоні каталонці провели поєдинок свого національного чемпіонату, з мінімальним рахунком обігравши «Кадіс».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Барселона» - ПСЖ.