| Оновлено 15 квітня 2024, 17:10
36234
8

СВІТОЛІНА: «Від живота в ракетку і в корт? Як він взагалі міг це вигадати?»

Еліна розкритикувала суддівство у матчі сестер Кіченок та тандему Ана Богдан / Жаклін Крістіан

36234
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

13 квітня жіноча збірна України з тенісу не зуміла пробитися до світового фіналу Кубка Біллі Джин Кінг.

У кваліфікації українки поступилися національній команді Румунії з рахунком 2:3.

Все вирішилося у парному матчі, в якому сестри Кіченок Людмила та Надія поступилися тандему Ана Богдан / Жаклін Крістіан.

У 2-му сеті за рахунку 4:3, А:40 на користь українок на подачу румунок Надія зіграла біля сітки, вкоротивши м'яч у корт. Рахунок за геймами мав стати 5:3 на користь сестер, проте судді на вишці Джеймсу Кеотавонгу здалося, що м'яч спочатку влучив у живіт українці, а вже потім вона зіграла ракеткою. У результаті він віддав очко румункам, та й сам гейм незабаром залишився за Богдан та Крістіан.

Перша ракетка України Еліна Світоліна розкритикувала суддівство за таке рішення в такий важливий момент гри:

«Яка погана робота судді! Як він взагалі міг це вигадати? Від живота в ракетку та в корт? Величезна помилка!» – написала Світоліна у сторіз у своєму Instagram.

ВІДЕО. Спірний момент у матчі Людмила Кіченок / Надія Кіченок – Ана Богдан / Жаклін Крістіан