Завацька обіграла доньку переможниці Grand Slam і вийшла в основу в Руані

Катаріна виграла у Елізабет Мандлік у фіналі кваліфікації до турніру WTA 250

Getty Images/Global Images Ukraine. Катаріна Завацька

Українська тенісистка Катаріна Завацька (WTA 183) вийшла в основу турніру WTA 250 у Руані (Франція), що проводиться на ґрунтових покриттях у приміщенні.

У фіналі кваліфікації українка у двох сетах обіграла представницю США Елізабет Мандлік (WTA 124) за 1 годину та 36 хвилин.

WTA 250 Руан. Ґрунт у приміщенні. Фінал кваліфікації

Елізабет Мандлік (США) [1] – Катаріна Завацька (Україна) [11] – 2:6, 6:7 (5:7)

Це була перша зустріч дівчат.

Зазначимо, що Мандлік є донькою Хани Мандлік, яка за свою кар'єру виграла 4 титули Grand Slam в одиночному розряді та 1 трофей мейджора у парному.

Суперницю в 1/16 фіналу змагань Завацька дізнається трохи згодом. В основі також виступить ще одна українка – Ангеліна Калініна.

На старті відбору Катаріна переграла Селену Янічевич.

(13)

Таблиця Ла Ліги 2023/24 після поразки Жирони, перемог Барселони та Атлетіко
Футбол | 17 травня 2024, 12:00 0

14–16 травня відбулися матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 19 травня 2024, 03:50 25

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років