Караваєв розповів про стан Динамо після 1:1 з ЛНЗ та про подальші плани
Гравець київської команди – про перспективи
![Караваєв розповів про стан Динамо після 1:1 з ЛНЗ та про подальші плани](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/189/orig_677973.jpg)
Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв розповів, як команда себе почуває після нічиєї 1:1 у грі з ЛНЗ, та як готується до виїзного поєдинку з «Олександрією»:
– Звісно, після нічиєї вдома з ЛНЗ (1:1) почуваємося трохи пригніченими, але розуміємо, що у футболі таке буває. Попереду у нас ще є багато ігор, головне – зробити висновки з цього матчу, внести корективи та готуватися вже до наступного поєдинку. У четвер у нас буде теоретичне заняття, на якому розберемо минулу гру та будемо готуватися до «Олександрії».
– Розкажіть, чому було присвячене тренування? Здалося, воно пройшло емоційно та з хорошим настроєм?
– Так, все вірно. Сьогоднішнє тренування сприяло поверненню позитивних емоцій, ми зіграли мінітурнір. Це було потрібно для підняття настрою, щоб ми швидше перемикалися з минулого поєдинку на наступний. Лише через роботу кожного дня ми можемо удосконалюватися.
– Чи вже думаєте про майбутнього суперника?
– Так, з минулого матчу вже перемикаємося на наступний, потрібно зробити аналіз та забути про нічию, адже це вже історія. Найголовніша кожна наступна гра, тому готуємося безпосередньо до «Олександрії».
– Яке враження у вас залишилося після минулого матчу з «Олександрією»?
– Команда виглядала дуже сильно, коли її тренером був Володимир Шаран, потім наставник помінявся, команду очолив Юрій Гура. Тепер головним тренером став Руслан Ротань, і мені подобається, як «Олександрія» грає протягом усього цього часу, команда має свій стиль. Буває, у них дещо не виходить, але ми бачимо, що у нинішньому сезоні вони впевнено грають у свою гру, дотримуються структури.
Тому, думаю, нам буде дуже важко. Але команди, які хочуть грати у футбол і демонструють свою гру, а не лише думають про досягнення результату, якраз і подобаються. Тож очікую дуже серйозну та цікаву гру, адже, повторюся, наш суперник демонструє дуже пристойний футбол.
– Що спробуєте удосконалити у грі «Динамо», щоб у матчі з «Олександрією» уникнути неприємного сюрпризу у вигляді втрати очок, який був із ЛНЗ?
– Постараємося робити акцент на власну гру, на реалізацію моментів та не повторювати своїх помилок, адже знаємо, що були проблеми, які потрібно вирішити та уникати їх у майбутньому. А перш за все, підкреслю, це реалізація.
– Під керівництвом Олександра Шовковського «Динамо» не програло жодного матчу, це приємна тенденція?
- Так, це дуже добре, тому що результат завжди стоїть на першому місці, особливо, для такої команди як «Динамо». Вже після того, як результат забезпечений, потрібно поступово налагоджувати свою гру, що ми й будемо робити.
– У матчах, що залишилися до завершення чемпіонату, не можна допускати «осічок»?
– Ми казали про це ще давно. Восени був період, коли у нас було і більше відставання від нашого конкурента, потім воно скоротилося, потім очок було порівну. Завжди кажуть, що нам не можна робити помилок, що потрібно перемагати у кожному матчі. Ми усе це розуміємо. Будемо виходити на поле і робити свою справу. Виходимо на кожну гру, щоб перемогти. Але це футбол, тут буває усяке.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Володимир ШАРАН: «Україні буде важко протидіяти Аргентині»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696377.jpg)
![Володимир ШАРАН: «Україні буде важко протидіяти Аргентині»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696377.jpg)
Для українців на Олімпіаді ця гра – «Пан або пропав»
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696366.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Яремчук перейшов у клуб, який виграв єврокубок у минулому сезоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696366.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![Перець](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/184/thumb_396933.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/160/thumb_392166.jpg)
![Фанькин кот](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/160/thumb_392166.jpg)