Чоловік Світоліної відповів хейтерам, які раніше не вірили в нього
Гаель Монфіс – про ймовірний виступ на Олімпіаді-2024
![Чоловік Світоліної відповів хейтерам, які раніше не вірили в нього](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/189/orig_677807.jpg)
Французький тенісист Гаель Монфіс (№40 АТР), який є чоловіком українки Еліни Світоліної, висловився про той факт, що може потрапити на паризьку Олімпіаду.
Зараз він 40-й у рейтингу ATP, хоча рік тому перебував за межами топ-300.
– Коли минулого року ми запитували у вас про Олімпійські ігри, ви сказали, що не заглядаєте так далеко. Але тепер ви заробили багато очок. Починаєте вірити, що можете стати частиною [олімпійської] команди?
– Коли я це говорив минулого року, я був 400-м у рейтингу. Але я про це навіть не думаю, тому що торік писав різні статті на LinkedIn і нещодавно їх перечитав - таке відчуття, що тоді всі хотіли, щоб я завершив кар'єру. Я був 400-м. Люди не дозволяють тобі вірити у свої власні мрії, вони тебе не знають.
Ось чому я намагаюся взаємодіяти зі своїми справжніми вболівальниками. Мені не потрібно брати 20 турнірів, але хочеться періодично вигравати матчі то тут, то там. Тільки легенди змогли виграти все.
Тобі не дозволяють говорити: «Мені 36, я 400-й у світі, і я все ще хочу повернутися на хороший рівень». Усі тоді наді мною сміялися.
– Якщо відберетеся, чи готові ви пожертвувати Вімблдоном заради підготовки до Олімпіади?
– Я дуже хочу поїхати і зіграти на Вімблдоні. У майбутньому в мене буде не так багато можливостей там зіграти. Олімпіада - це одна з цілей, але не єдина.
Не знаю, що для мене в пріоритеті. Звичайно, мрію зіграти на Олімпіаді. Я вже чотири рази брав участь, але хотів би знову. Але я також хочу добре виступити на Вімблдоні. Тож Вімблдон – одна з моїх цілей.
Нагадаємо, Монфіс успішно стартував на ґрунтовому турнірі АТР 1000 у Монте-Карло (Монако).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
Даяна Ястремська вибула, Марта Костюк та Еліна Світоліна йдуть далі
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Україна U-23 – Аргентина U-23. Прогноз і анонс на матч Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696232.jpg)
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)
![Даяна ЯСТРЕМСЬКА: «Мені було важкувато подавати, грати високі м'ячі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696302.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![ptolemeus](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)