Бугрова прокоментувала свій виступ на Олімпійських іграх
Олімпіада-2024 стала дебютною в кар'єрі Поліни
![Бугрова прокоментувала свій виступ на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696397.jpg)
Українська бадмінтоністка Поліна Бугрова прокоментувала перемогу над чешкою Терезою Швабіковою у 2-му турі групового етапу Олімпійських ігор 2024:
«Задоволена перемогою, але якість гри була не дуже у певні моменти. Але я дуже задоволена закінчити виступи на Олімпіаді перемогою. Дуже радію, що змогла здобути цю перемогу і довести, що я сильніша.
Дуже емоційна була гра. Ми часто граємо одна проти одної, я завжди виходжу вперед, але не знаю, як довести це до кінця партії. Так буває, це досвід, ще тільки вийшла з юніорок. Вона — досвідченіша гравчиня, розуміє, як контролювати цю ситуацію. Але я дуже рада, що змогла закінчити матч на свою користь.
Інколи я змінюю свій стиль гри — чи тому, що нерви через те, що щось не виходить. Мені треба триматися тієї сторони, коли я емоційна, агресивна, вірю в себе. Тоді все виходить дуже добре, я набираю очки, легко забиваю розіграші й все йде, як треба. Необхідно робити це від початку до кінця, і тоді все буде добре
Все ще важко грати, бо вітер міняється на кожному корті. Перший матч грала на третьому корті, другий — на першому і теж сильно дмухало по боках. У кожної з нас було достатньо помилок, але це нормально. Головне на цьому рівні вміти контролювати та намагатися грати якомога спокійніше. Коли ти впевнена в собі, всі удари, всі переміщення по корту йдуть, як треба. А якщо губиш той бік, коли ти спокійна та можеш грати — все йде по аутах і вже не можеш контролювати ситуацію та себе. А опонентці легше набирати очки, бо найменша деталь може все змінити.
Мені треба бути більш впевненою у собі, не змінювати малюнків [гри], якщо вони працюють та йти лише вперед, намагатися бути більш впевненою у собі. У мене вже багато арсеналу є, я можу грати на високому рівні. Трішки іноді сумніваюся у своїх рішеннях, у переміщеннях та ударах. Треба просто йти вперед, не обертатися і все буде добре».
Олімпіада-2024 стала дебютною в кар'єрі Поліни Бугрової. Вона єдина представляла Україну в бадмінтоні на Іграх у Парижі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
Коко Гофф програла Донні Векич у 1/8 фіналу Ігор у Парижі
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696284.jpg)
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696284.jpg)
Олександр був присутній на арені під час поєдинку Дмитра проти Теремоана Джуніора
![ФОТО. Як збірна України готувалася на важливий матч із аргентинцями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696417.jpg)
![ФОТО. Як збірна України готувалася на важливий матч із аргентинцями](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696417.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)
![Усик назвав боксера, який буде домінувати у суперважкій вазі у майбутньому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696245.jpg)