Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах
Збірна України зазнала поразки від Китаю
![Фехтування. Українки вилетіли у чвертьфіналі командного турніру на шпагах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696394.jpg)
Жіноча збірна України з фехтування не побореться за медалі командного турніру на шпагах на Олімпіаді 2024 року в Парижі. У чвертьфіналі наша команда зазнала поразки 41:45 від збірної Китаю.
Україну представляли Влада Харькова, Олена Кривицька та Фейбі Бежура. Тепер наша команда братиме участь у турнірі за 5-8 місця.
Нагадаємо, вчора саме жіноче фехтування принесло Україні першу медаль на Олімпіаді-2024. Ольга Харлан завоювала бронзу в особистому турнірі на шаблях, обігравши в малому фіналі Чой Себін з Південної Кореї.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Харлан про колишню росіянку: «Я знаю, кому не треба тиснути руку»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696413.jpg)
![Харлан про колишню росіянку: «Я знаю, кому не треба тиснути руку»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696413.jpg)
Ольга пояснила своє ставлення до Башти
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696350.jpg)
Кривицька -5
Бежура -3
Ніби і рівно більш-менш, але зовсім без вогню. Більшість наших фехтувальниць (та фехтувальників) якісь не запальні, на відміну від Харлан та багатьох успішних іноземних спортсменів.