Визначено фінальну пару Кубка України. Де та коли зіграють?

У фіналі 15 травня у Рівному зустрінуться «Ворскла» та «Шахтар»

21871
12
УПЛ

За підсумками півфіналів визначилися команди-учасники фінального матчу Кубка України.

У фіналі Кубка України 15 травня у Рівному на стадіоні «Авангард» зіграють донецький «Шахтар» та полтавська «Ворскла».

Усі найкращі моменти матчу доступні в режимі в Telegram Sport.ua

Увечері 4 квітня у Житомирі пройшов півфінальний матч між «Поліссям» та «Ворсклою» (0:1).

Гості забили гол у роздягальню на 45-й хвилині. Сергій М'якушко після зкидки грудьми від Руслана Степанюка вивів «Ворсклу» вперед.

Після паузи через повітряну тривогу голкіпер гостей Павло Ісенко взяв пенальті від Пилипа Будківського на 81-й хвилині.

У другому півфіналі Шахтар днем раніше розгромив Чорноморець (4:1).

«Шахтар» та «Динамо» по 13 разів вигравали національний кубок, «Чорноморець» здобув 2 таких трофеї.

«Ворскла» втретє зіграє у фіналі – полтавська команда має перемогу в 2009 році над гірниками та поразку в 2020 році від киян.

Футбол | 15 травня 2024, 07:49 4

14 травня королівський клуб розгромив «Алавес» з рахунком 5:0 у 36-му турі Ла Ліги.