«Гірники» більш ніж впевнено вийшли до фіналу Кубку України

10848
246
ФК Шахтар

У середу, 3 квітня, донецький «Шахтар» і одеський «Чорноморець» зустрілися у півфіналі Кубку України.

Після стартового свистка «гірники» заволоділи територіальною перевагою, взявши м'яч під контроль. Але одесити намагалися не закриватися в обороні. Перша загроза в матчі відбулася після стрімкої контратаки «помаранчево-чорних», яка завершилася ударом Егіналду поряд зі штангою. Незабаром Сікан підстеріг відскок у штрафному майданчику суперників і пробив вище воріт.

Для одеситів настали вкрай непрості хвилини: «гірники» агресивно пресингували, не даючи перепочити захисній лінії команди Романа Григорчука. І номінальні господарі поля таки досягли свого. Судаков праворуч увірвався до штрафного майданчика «Чорноморця» і прострілив на Сікана, якому залишалося переправити м'яч у незахищені ворота.

Гра підопічним Марино Пушича давалася, а у одеситів, навпаки, багато що не виходило. Але перша небезпечна атака «Чорноморця» завершилася неприємностями для донецького клубу. Удар Єрмакова з меж штрафного майданчика був заблокований, і м'яч відскочив до неприкритого Штогріна, який холоднокровно пробив повз Різника.

Після того, як рахунок зрівнявся, у «Шахтаря» вже не було явної переваги. Одесити відчули впевненість та багато уваги приділяли контролю м'яча. Але ближче до кінця тайму, «помаранчево-чорні» знову притиснули суперників до їхнього власного штрафного майданчика. В одному з епізодів гостей врятувала штанга, яка опинилася на шляху м'яча після удару головою Бондаренка. А перед перервою «Шахтар» заробив пенальті. Салюк у штрафному зачепив Егіналду, і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Бондаренко з «точки» пробив влучно у кут.

«Гірники» активно розпочали другу половину зустрічі. І знову оборона «Чорноморця» здригнулася: Судаков здійснив індивідуальний прохід, який завершив влучним ударом у кут. Незабаром подвиг партнера ледь не повторив Кевін, але його удару не вистачило точності.

Одесити спробували перевести гру до штрафного майданчика «Шахтаря». Періодично гостям вдавалося створювати напругу біля воріт, але по-справжньому небезпечних ситуацій вони не створювали. Загалом підопічні Пушича впевнено контролювали гру, холоднокровно обороняючись та відповідаючи гострими контратаками. У ході однієї з них знову відзначився індивідуальними діями Судаков, який довів рахунок до розгромного.

Донецький клуб став першим фіналістом Кубка України. Далі команди проведуть домашні матчі у рамках чергового туру УПЛ. «Шахтар» зустрінеться з «Рухом», а «Чорноморець» зіграє з «Олександрією».