Динамо в Полтаві в 4-годинному матчі розгромило Ворсклу

Матч 22-го туру УПЛ через повітряну тривогу вийшов вкрай довгим

12499
200
ФК Динамо Київ

Матч команди почали в розміреному темпі. Вони чи то придивлялися одна до одної, чи то просто нікуди не поспішали. На розкачку у суперників пішло приблизно 10 хвилин, після чого обороні «Динамо» довелося блокувати спробу удару у виконанні Феліпе. Кияни відповіли на 18-й хвилині, коли Павлюк прийняв на себе м'яч після удару Ваната з гострого кута - кутовий.

Серія з двох корнерів, як виявилося, повною мірою налаштувала футболістів «Динамо» на атакувальні дії. Невдовзі лише реакція Ісенка врятувала господарів після прицільного удару Волошина в дальній верхній кут. На 27-й хвилині могли забити вже полтавці, але Феліпе із забійної позиції пробив дуже високо, а не у площину воріт, як було потрібно.

А ось Ванат на 30-й хвилині показав колезі-суперникові, як необхідно витягувати максимум із хорошої можливості. Форвард «Динамо» ідеально прийняв дальній пас від Сироти, впевнено розібрався з Павлюком, а потім і з Ісенком. 0:1.

На четвертій хвилині переваги динамівців у рахунку гравці «Ворскли» ще раз змарнували момент, щоб забити. Кане пробивав, здавалося б, напевно, але влучив у Тимчика, який закривав порожнечу у воротах своєї команди. Епізод обнадіяв і налаштовував на продовження, але пішла повітряна тривога - матч було перервано. Йшла 36-та хвилина.

Пауза в грі виявилася довгою. Навіть дуже довгою. Зустріч відновилася тільки через майже 90 хвилин. Вимушений відпочинок пішов на користь гравцям «Динамо». Вони хвацько повернулися в матч і в компенсований час першого тайму свою перевагу розвинули. Бражко зробив рахунок 2:0.

Коротка перерва між таймами запал киян не погасив, і вже на 20-й секунді другого тайму Ванат заробив пенальті, який упевнено реалізував Шапаренко. 3:0.

Домігшись великої переваги, гравці «Динамо» віддали ініціативу супернику. Той виклик прийняв і за це поплатився. Гості під завісу зустрічі в контргрі свою перевагу довели до більш ніж комфортної. Спочатку Шапаренко оформив дубль, а потім голом своє повернення в стрій відзначив Ярмоленко. 5:0!

До честі гравців «Ворскли», вони не капітулювали. Як наслідок, отримали в нагороду гол престижу, автором якого став Ковталюк.

5:1 – «Динамо» впевнено розібралося з «Ворсклою», не помітивши з її боку належного опору.

У таблиці УПЛ «Динамо» наразі третє, маючи 41 пункт. «Ворскла» на 7-й позиції з 29 пунктами.

Українська Прем’єр-ліга. 22-й тур

«Ворскла» – «Динамо» – 1:5

Ковталюк, 82 – Ванат, 30, Бражко, 45+2, Шапаренко, 47 з пенальті, 76, Ярмоленко, 78

Тимчик, 39, Сирота, 75 – Челядін, 66

«Ворскла»: Ісенко – Сіссоко, Корнієнко, Кане, Нестеренко (Глущенко, 68), Бацула, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Степанюк, Крупський, Толі (Челядін,48).

«Динамо»: Бущан – Попов, Бражко (Біловар, 85), Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Ванат (Пономаренко, 80), Андрієвський, Кабаєв (Ярмоленко, 66), Тимчик (Караваєв, 80), Сирота, Дубінчак.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів)