Ворскла – Динамо – 1:5. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу 22-го туру чемпіонату України з футболу

260
УПЛ

Українська Прем’єр-ліга. 22-й тур

«Ворскла» – «Динамо» – 1:5

Ковталюк, 82 – Ванат, 30, Бражко, 45+2, Шапаренко, 47 з пенальті, 76, Ярмоленко, 78

Тимчик, 39, Сирота, 75 – Челядін, 66

«Ворскла»: Ісенко – Сіссоко, Корнієнко, Кане, Нестеренко (Глущенко, 68), Бацула, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Степанюк, Крупський, Толі (Челядін,48).

«Динамо»: Бущан – Попов, Бражко (Біловар, 85), Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Ванат (Пономаренко, 80), Андрієвський, Кабаєв (Ярмоленко, 66), Тимчик (Караваєв, 80), Сирота, Дубінчак.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів)

Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського

Орієнтовні ігрові схеми команд:

31 березня о 19:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

31 березня о 19:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 1 хвилина до основного часу матча.

31 березня о 19:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
87’

Удар від Крупського – дуже невлучно.

31 березня о 19:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

Заміна у Динамо: Біловар замість Бражка.

82’

ГООООЛ! КОВТАЛЮК! 1:5!!!! Контатака Ворскли. Корнієнко віддав пас від лівої бровки у центр на Ковталюка – той пробив у дотик влучно.

31 березня о 19:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Заміни у Динамо: Караваєв, Пономаренко та Діалло замість Тимчика, Ваната та Волошина.

31 березня о 19:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

ГООООЛ! ЯРМОЛЕНКО! 0:5!!! Полтавці втратила м'яч у центрі поля. Бражко одразу знайшов попереду Ярмоленка, який легко перекинув Ісенка.

31 березня о 19:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

ГООООЛ! ШАПАРЕНКО!!!! 0:4!!!! Динамо проводить швидку контратаку. Волошин віддає пас зліва до 11-метрової позначки на Шапаренка. Той другим дотиком перекинув Ісенка.

31 березня о 19:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
75’

Попереджений Сирота. За зрив швидкої атаки Ворскли.

31 березня о 19:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

МОМЕНТ! Навіть 2! Спочатку м'яч після удару Глущенка прийшовся в стійку воріт Динамо. Додавав Кане, але надійно зіграв Бущан.

31 березня о 19:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
72’

З боку Ярмоленка фол у атаці. Динамовці намагалися провести контратаку.

31 березня о 19:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

Заміна у Ворсклі: Ковталюк замість Феліпе.

31 березня о 19:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Заміна у Ворсклі: Глущенко замість Нестеренка.

31 березня о 19:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Заміна у Динамо: Ярмоленко замість Кабаєва.

66’

Попереджений Челядін.

31 березня о 19:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
65’

Челядін з правого флангу змістився ближче до центру та пробив - сильно, але вище воріт.

31 березня о 19:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

Ісенко забирає м'яч після вертикального паса на вихід Ванату.

31 березня о 19:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
61’

Всі події на полі переважно у центральній частині. Грають команди без загострення.

31 березня о 19:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Полтавці перехопили ініціативу. Гравці Динамо діють від оборони.

31 березня о 18:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Гравці Ворскли намагаються знайти шляхи скрізь оборону динамівців. Поки що – без успіху.

31 березня о 18:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
52’

Степанюк у положенні поза грою.

31 березня о 18:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Удар від Сіссоко здалеку – дуже невлучно

31 березня о 18:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

Заміна у Ворскли: Челядін замість Толі.

31 березня о 18:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
47’

ГООООЛ! 0:3!!! ШАПАРЕНКО, з пенальті. Гравець Динамо пробив влучно з позначки у правий від себе кут воріт.

31 березня о 18:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

На 20-й секунді другого тайма Ванат заробляє 11-метровий для Динамо.

31 березня о 18:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ!

31 березня о 18:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО! ПЕРЕРВА!

45’ +3

МОМЕНТ! Бущан рятує Динамо після сильного удара у виконанні Сіссоко.

31 березня о 18:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +2

ГООООЛ! Бражко. 0:2! Бражко прийняв м'яч у штрафній площині Ворскли та другим дотиком пробив влучно по центру через скупчення гравців.

45’ +2

Ванат заробив кутовий. Намагався знайти партнерів для передачі, але захисники господарів вибили м'яч за лінію поля.

31 березня о 18:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано 2 хвилини до часу першого тайму.

31 березня о 18:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
44’

МОМЕНТ! Нестеренко пробив метрів з 12-ти зліва – дуже невлучно.

31 березня о 18:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Шапаренко робив пас Ванату на вихід до воріт Ворскли – Ісенко вчасно вийшов далеко вперед та м'яч забрав.

31 березня о 18:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Гравці команд взяли рестарт у матчі з великим бажанням. Ініціатива за динамівцями.

31 березня о 18:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Попереджений Тимчик

31 березня о 18:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ ПОНОВИВСЯ

31 березня о 16:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

МАТЧ ЗУПИНЕНО! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

31 березня о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

МОМЕНТ! Крупський з правого флангу знайшов у центрі Кане. Той майже розстріляв ворота Динамо, але потрапив у Тимчика.

31 березня о 16:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

ГООООЛ! Ванат. 0:1! Нападник прийняв перед воротами Ворскли пас від Сироти, впевнено звільнився від опіки Павлюк та переграв Ісенка.

31 березня о 16:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

Матч продовжено.

31 березня о 16:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

Павза у грі. На газоні лежить Феліпе.

31 березня о 16:00 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

МОМЕНТ! Феліпе пробив метрів з 7 кудись у хмари, а треба було йому лише потрапити у площину воріт.

31 березня о 15:59 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Попов вибиває м'яч на кутовий з-під Феліпе.

31 березня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Ісенко забирає м'яч на завершення розіграшу кутового біля своїх воріт.

31 березня о 15:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

МОМЕНТ! Волошин з правого краю намагався потрапити у дальній кут – Ісенко перевів м'яч на кутовий.

31 березня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Крупський фолить у нападі проти Кабаєва.

31 березня о 15:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
20’

Після ще одного корнера Тимчик наважився на удар з-за меж штрафної площини – Ісенко м'яч забирає.

31 березня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Після навісу з кута поля гравці Ворскли змогли винести м'яч куда подалі.

31 березня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Павлюк блокує удар від Ваната – буде кутовий.

31 березня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

У гравців Ворскли м'яч надовго не затримується, тому контргри від них немає.

31 березня о 15:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Матч поновився.

31 березня о 15:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Павза у грі. Тимчик отримав пошкодження.

31 березня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Захист Динамо блокує спробу удара у виконанні Феліпе.

31 березня о 15:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Волошин впав у штрафній площині Ворскли – арбітр гру не зупинив.

31 березня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Господарі намагаються грати на контратаках, кияни діють першим номером.

31 березня о 15:39 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Темп гри дуже повільний. Команди нікуди не поспішають.

31 березня о 15:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Натяк на момент біля воріт Ворскли. Ісенко на виході забирає м'яч, який було адресовано Ванату.

31 березня о 15:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

31 березня о 15:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

До початку матчу все готове

31 березня о 14:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Вже відомі стартові склади команд на матч.

28 березня о 13:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 31 березня, відбудеться матч 22-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують полтавська «Ворскла» і «Динамо» Київ.

Поєдинок пройде в Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Початок – о 15:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Полтавська «Ворскла» в турнірній таблиці УПЛ посідає 7-е місце, маючи в активі 29 очок після 21 матчу.

Київське «Динамо» розташовується в турнірній таблиці національного чемпіонату на 4-му місці. У 18 поєдинках команда набрала 38 очок.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ УПЛ

У матчі першого кола нинішнього сезону «Динамо» здобуло домашню перемогу над «Ворсклою» з рахунком 2:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Динамо».