Мудрик заробив пенальті, травми Яремчука, Маліновського, захворів Миколенко

0
Getty Images/Global Images Ukraine. Михаил Мудрик

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 30 березня.

1А. Челсі не зміг у більшості обіграти аутсайдера АПЛ. Мудрик провів повну гру. Відбулося п'ять поєдинків АПЛ

1В. ВІДЕО. Мудрик заробив пенальті і вилучення суперника, Челсі забив гол. Активний перший тайм від українського хавбека

1С. В кого 9.2? Стала відома оцінка Мудрика за гру проти Бернлі. Український вінгер «Челсі» провів на полі повний матч

2А. Валенсія не змогла обіграти Мальорку, Яремчука замінили через травму. Гол Серхіо Рамоса приніс перемогу «Севільї»

2В. Дженоа не зумів обіграти Фрозіноне, Маліновський травмувався. Матч 30-го туру Серії А закінчився з рахунком 1:1

3С. Евертон пояснив, чому Миколенко не потрапив у заявку на матч із Борнмутом. Поєдинок 30-го туру АПЛ відбудеться 30 березня о 17:00 за Києвом

3А. Богачук у Лас-Вегасі декласував Мендосу та завоював тимчасовий пояс WBC. Український боксер чудово виявив себе і здобув перемогу за очками

3В. Український Халк за очками програв у Софії ветерану Кубрату Пулєву. 30 березня у Болгарії відбулося шоу боксу за участю Ігоря Шевадзуцького

4А. Бенефіс Шведа. Шахтар не помітив Оболонь у Києві. Півзахисник донеччан скористався на повну рідкісним шансом зіграти повний матч

4В. Не відпустили Шахтар. Кривбас переграв Верес у Рівному. Криворізька команда у більшості дотиснула суперника

4С. Бенефіс Авагімяна. Чорноморець у гостях розгромив Полісся. Підопічні Романа Григорчука ефектно перервали свою безвиграшну серію

5А. Дика розв'язка у Лондоні. Брентфорд вирвав нічию в Манчестер Юнайтед. Єгор Ярмолюк вперше у 2024 році вийшов у стартовому складі

5В. Дер-Класікер – за джмелями. Боруссія Д перемогла Баварію на Альянц Арені. Дортмундці перемогли з рахунком 2:0

5С. Барселона мінімально здолала Лас-Пальмас, граючи в більшості з 24-ї хвилини. Єдиний гол у матчі забив Рафінья

6А. Сидорчук оштрафований за футбольний цирк. Що трапилося у Бельгії? Головні тренери та капітани Вестерло та Генка отримали дискваліфікації

6В. Ілля ЗАБАРНИЙ: «Я потрібен українському народу». Український захисник «Борнмута» дав велике інтерв'ю The Times

7А. Як оцінили Україну? Названо найдорожчу збірну, яка зіграє на Євро-2024. Загальна вартість гравців української збірної – €354,50 млн, лідер – Англія (€1,47 млрд)

7В. Стало відомо, де збірна України зіграє товариський матч проти Польщі. Матч відбудеться 7 червня у Варшаві

8. NAVI дотиснули G2 Esports і вийшли у фінал PGL Major Copenhagen 2024. Natus Vincere вийшли у вирішальний матч престижного мейджора

9. Потужний старт плей-оф від титанів. Прометей переміг у першому матчі Огре. Український клуб тріумфував з рахунком 97:82

10А. Українки дізналися перших суперниць в основній сітці турніру в Чарльстоні. В основі зіграють чотири українки

10В. Стало відомо, коли призначать тренерів збірних України з біатлону. Про ситуацію з призначеннями розповів Микола Зоц