Відбулося п'ять поєдинків АПЛ

4688
34
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

Сьогодні, 30 березня, відбулися поєдинки 30-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Лондонський «Челсі» на домашньому полі не зумів перемогти передостанню команду АПЛ «Бернлі» – 2:2, граючи з 43 хвилини у більшості. Михайло Мудрик вперше у 2024 році провів повний матч за «Челсі» та запам'ятався заробленим пенальті та вилученням для суперника на 44-й хвилині.

«Борнмут», за який традиційно провів повний матч український оборонець Ілля Забарний, переміг на домашньому полі «Евертон». «Ірискам» сьогодні не зміг допомогти фулбек Віталій Миколенко, який пропустив матч через хворобу.

«Тоттенгем» на домашньому полі переміг «Лутон Таун», а ще у двох поєдинках була зафіксована нічия.

АПЛ. 30-й тур, 30 березня.

Борнмут – Евертон – 2:1
Голи: Соланке, 64, Коулмен, 90+1 (автогол) – Бету, 87.

Ноттінгем Форест – Крістал Пелес – 1:1
Голи: Вуд, 61 – Матета, 11.

Тоттенгем – Лутон Таун – 2:1
Голи: Каборе, 51 (автогол), Сон, 86 – Чонг, 3.

Шеффілд Юнайтед – Фулгем – 3:3
Голи: Бреретон, 58, 69, Макберні, 68 – Пальїнья, 62, Де Кордова-Рід, 85, Муніз, 90+3.

Челсі – Бернлі – 2:2
Голи: Палмер, 44 (пенальті), 78 – Каллен, 47, О'Ші, 81.

Челсі: Петрович, Гюсто (Гілкріст, 87), Дісасі, Бадьяшиль, Кукурелья, Галлахер (Мадуеке, 62), Мудрик, Фернандес, Палмер, Кайседо (Стерлінг, 73), Джексон.

Бернлі: Мурич, Ассіньйон, О`Ші, Естев, Вітіньо, Каллен, Берге, Бруун Ларсен (Браунхілл, 46), Фостер (Родрігес, 70), Амдуні (Тейлор, 45), Одобер (Гудмундссон, 70).