Ковачевич збив Мудрика перед власним штрафним.

21 березня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Колашинаца на правому фланзі атаки збив Яремчук.

21 березня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

21 березня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Миколенко запустив Яремчука лівим флангом атаки, після чого той подав у воротарський, а Довбик замкнув.

21 березня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Треба зараз тримати удар у відповідь, бо гаряче.

21 березня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Яремчук у центрі штрафного завершив у дотик простріл Коноплі з правого флангу.

21 березня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МОМЕНТ! П'янич запустив передачу до лівого флангу штрафного від центрального кола, після чого Джеко бив під Луніна, але той урятував.

21 березня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Хайрадиновича випустили замість П'янича.

21 березня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ахмедходжича замінили на Ковачевича.

21 березня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Яремчук з'явився замість Бражка.

21 березня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Ахмедходжича попередили за щось. Може, нарешті, за затягування часу?

21 березня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Мудрик змістився з лівого флангу й пробив здалеку під ближню стійку, але Шехич парирував.

21 березня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Зінченка вийшов Маліновський.

76’

Гуцуляк дебютує замість Зубкова.

21 березня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Хаджикадунич перед воротарським перехопив простріл Коноплі з правого флангу штрафного, а Мудрик із добивання пробив невдало.

21 березня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Цікаво, але побачили автогол Матвієнка.

21 березня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Шехич забрав на дальній подачу Мудрика з правого флангу.

21 березня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Замість Дедича дограватиме Чівич.

21 березня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Конопля кинув аут із правого флангу до штрафного й де там фолив Довбик?

21 березня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Простріл від Мудрика з лівого флангу штрафного Шехич блокував на ближній.

21 березня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Боснійці зачинились біля власного штрафного.

21 березня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Газібеговича збив на лівому фланзі контратаки Конопля.

21 березня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гол. Хаджикадунич перед воротарським підставив ногу під простріл Дедича з правого кута штрафного й поцілив у дальній кут.

21 березня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Боснійці намагаються ловити нас на помилках. І ми ж їх таки припускаємось!

21 березня о 22:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Зубков красиво зіграв до правого флангу штрафного на Коноплю повз двох, але простріл того блокували.

21 березня о 22:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Намагаємось розкрити чужий захист.

21 березня о 22:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Мудрик грав із Добвиком у стінку перед штрафним, але до штрафного не пустили.

21 березня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Атака господарів на старті збірна відбила.

21 березня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

21 березня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Мудрику дав по ногах на правому фланзі атаки Крунич.

44’

Граємо на контролі м'яча під завісу тайму.

21 березня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Дедич зайшов до правого флангу штрафного й запустив удар над воротами.

21 березня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ! Колашинац грав у стінку під час просування до лівого флангу штрафного, але Джеко втрутився й сам запустив м'яч над воротами.

21 березня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Подача кутового з правого флангу на дальній завершилась ударом головою від Хайрадиновича, але Конопля не пустив м'яч у ворота.

21 березня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Якісь танці від Мудрика на лівому фланзі оборони. Куди?

21 березня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Демирович зачепився в боротьбі проти двох за м'яч у повітрі біля нашого штрафного, після чого Бражко його збив.

21 березня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Пас Судакова з глибини перед чужим штрафним перехопили, після чого Зінченко збив Крунича.

21 березня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Фол від Хайрадиновича на правому фланзі оборони проти Бражка.

21 березня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Щось ми маємо дуже переляканий вигляд.

21 березня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Газібегович отримав попередження не за падінням перед нашим штрафним, а за розмови після цього.

21 березня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Хайрадинович тупо збив Забарного, який пробігся правим флангом атаки.

21 березня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

На трибуни запустив Конопля удар із відскоку перед чужим штрафним.

21 березня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дедич із розбитим носом пішов на перерву.

21 березня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Шехич перехопив на дальній подачу з лівого флангу від Миколенка на Довбика.

21 березня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Демирович побіг до лівого флангу контратаки, після помилки Бражка на чужій половині, і його фолом зупинив Матвієнко.

21 березня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Зубков упав на правому фланзі атаки в боротьбі, але це нікого не зацікавило.

21 березня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Немає м'яча в боснійців, але й ми його тримаємо так собі.

21 березня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Судакову відскочив м'яч від подачі із стандарту з правого флангу на дальній кут штрафного, але закручений удар пішов над воротами.

21 березня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Колашинац на картці за відмашку проти Зубкова на лівому фланзі оборони.

21 березня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Хаджикадунич своєчасно зняв подачу Крунича із штрафного з правого флангу в центрі наших володінь із голови Джеко.

21 березня о 21:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Джеко підставився під фол Мудрика на лівому фланзі оборони.

21 березня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Лунін помилився з передачею на правий фланг із штрафного.

21 березня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Демировича на правому фланзі оборони потягнув на газон Забарний.

21 березня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Атака прямою ногою від Бражка проти Хайнадиновича на правому фланзі атаки.

1’

Тримаємо тиск на чужій половині.

21 березня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 березня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 березня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 березня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 21-го березня, відбудеться поєдинок поєдинку півфіналу плей-оф кваліфікації Євро-2024, у якому змагатимуться Боснія і Герцеговина та Україна. Матч відбудеться в Зеніці (Боснія і Герцеговина), на полі стадіону «Біліно Поле», початок о 21:45.

Збірна України може влітку взяти участь у міжнародному форумі на полях Німеччини. А може й не взяти. Усе вирішиться за підсумками плей-оф раунду кваліфікації. Команда Сергія Реброва має досить непогані шанси, але попереду, як нам би того хотілося, ще два матчі. Перший із них – у Зеніці, проти Боснії і Герцеговини, яка вже попсувала нам нерви за підсумком невдалої кваліфікації на чемпіонат світу-2022 у Катарі. Але зараз перед нами передостання команда своєї відбіркової групи, якій потрапити навіть на цей етап кваліфікації допомогло лише диво і заплутаний регламент. Очевидно, що якщо Україна хоче грати на Євро-2024, то таких суперників треба обігравати.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Боснія і Герцеговина – Україна.

Опитування

Голосів 143
Спрогнозуйте результат ⚽️ півфінального матчу плей-оф кваліфікації 🏆 Євро-2024, в якому збірна Боснії і Герцеговини приймає команду України (21 березня о 21:45)