«Ми завжди вірили в нашого тренера». Гравці Барселони – про перемогу в ЛЧ

Футболісти «блаугранас» поділилися враженнями від виходу в чвертьфінал

1582
0
УЄФА. Фермін Лопес

Після перемоги в матчі Ліги чемпіонів над «Наполі» (3:1) гравці «Барселони» охоче спілкувалися з пресою.

Фермін Лопес: «Чотири роки цей клуб чекав на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів – це справжня радість для команди, тренера, травмованих гравців, уболівальників.

Було важливо, що ми дуже добре почали цей матч. У нас було кілька моментів, і після кількох ударів по воротах мій був використаний. Я дуже задоволений цим.

Ми завжди вірили в нашого тренера. Ми відчули полегшення тому що він зняв тиск з усіх, він приніс спокій у важку ситуацію. Сьогодні ввечері стадіон був заповнений, і ми справді відчули сила наших уболівальників. Ми раді, що пройшли – зараз не час думати про жеребкування».

Серхі Роберто: «Це був неймовірний вечір. Минуло чотири роки, як ми були там, де цей клуб заслуговує бути (в чвертьфіналі ЛЧ – ред.) . Фанати теж заслуговують того, щоб бути там, і вони були такими важливими сьогодні.

Ми всі знали, що важливо добре почати матч. І ми це зробили. Вони показали себе в матчі з рахунку 2:1, і враховуючи, що ми провели справді хорошу першу частину матчу в Неаполі, але не довели його до кінця – мені було приємно брати участь у тому, щоб ми не допустили цього тут.

У цьому моменті, який призвів до нашого третього голу, все вийшло ідеально. Гюндоган подав мені м’яч, і я краєм ока побачив Роберта [Левандовськи] одного на одинадцятиметровій позначці.

Пау Кубарсі неймовірний. Він дійсно був найкращим гравцем на полі. У такому віці він просто не перестає дивувати всіх нас. Дійти до чвертьфіналу з одним із наших молодих гравців Я сподіваюся, що він гратиме за «Барселону» все своє життя. Скромний, талановитий і працьовитий – це шлях Ла Масії».

(11)

ФОТО. Дерек Чісора звернувся до Усика після його перемоги над Ф'юрі
Бокс | 01 червня 2024, 17:39 2

Українець за кар'єру переміг шість боксерів з Великобританії

ФОТО. Лунін обійняв легенду футболу у фіналі Ліги чемпіонів 2023/24
Футбол | 02 червня 2024, 00:01 5

Тоні Кроос був замінений на 85-й хвилині на Луку Модрича в поєдинку з Боруссією Дортмунд