12.03.2024 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:1 3 : 1

Барселона розібралася з Наполі та вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Наприкінці другого тайму Роберт Левандовськи поставив крапку в матчі

5525
5

Увечері 12 березня у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Барселона» вдома обіграла «Наполі» (3:1).

Перший матч відбувся у Неаполі на стадіоні «Дієго Марадона» і завершився внічию (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У другій грі господарям вдалося спантеличити суперника в дебюті матчу. На 15-й хвилині каталонський клуб вийшов уперед за сумою двох матчів. Фермін Лопес відкрив рахунок (1:0).

А на 17-й хвилині перевага каталонців у грі ЛЧ склала два м'ячі. Після удару в стійку від партнера – Жоау Канселу добив м'яч у ворота суперника (2:0).

Однак на 30-й хвилині відставання неаполітанців скоротилося до мінімуму. Амір Ррахмані відіграв один м'яч та повернув інтригу (1:2).

У другому таймі Роберт Левандовськи поставив крапку в матчі (3:1). Ця перемога вивела Барселону до 1/4 фіналу, вперше за останні 4 роки.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу

Матч-відповідь, 12 березня

Барселона (Іспанія) – Наполі (Італія) – 3:1 (перший матч – 1:1)

Гол: Фермін Лопес, 15, Жоау Канселу, 17, Роберт Левандовськи, 83 – Амір Ррахмані, 30

Барселона: тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Жоау Канселу, Крістенсен (Ромеу, 61), Гюндоган, Лопес (Серджі Роберто, 60), Рафінья (Жоау Фелікс, 81), Ямал, Левандовськи.

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Жезус, Ррахмані, Маріу Руй (Олівера, 64), Лоботка, Замбо-Ангісса, Траоре (Распадорі, 78), Політано (Ліндстрем, 64), Кварацхелія (Нгонге, 90), Осімхен.

Попередження: Крістенсен (19), Ямал (44), Жезус (45), Траоре (63), Олівера (67).

Відео голів та огляд матчу

Фотогалерея

Події матчу

84’
ГОЛ ! М'яч забив Роберт Левандовскі (Барселона).
30’
ГОЛ ! М'яч забив Амір Ррахмані (Наполі).
17’
ГОЛ ! М'яч забив Жоау Канселу (Барселона).
15’
ГОЛ ! М'яч забив Фермін Лопес (Барселона).
(12)

Атлетіко здобув важливу перемогу над Атлетіком, Альмерія вилетіла
Футбол | 27 квітня 2024, 23:59 1

«Алавес» обіграв «Сельту»

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце