02 червня о 18:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

02 червня о 18:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

02 червня о 18:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано три хвилини.

02 червня о 18:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
89’

ГООООЛ! 3:1!!!! Стень! Гравець Епіцентру відіграє один гол після флангової передачі Кравчука. Він влучно пробив з меж штрафної площини.

02 червня о 18:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Заміна у Вереса: Шестаков замість Балана.

02 червня о 18:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Попереджений Алібеков.

02 червня о 18:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
77’

Заміна у Вереса: Мрвальєвич замість Гайдучика.

02 червня о 18:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

МОМЕНТ! Шастал не влучив у площину воріт гостей з кута воротарської площини.

02 червня о 18:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
73’

Гра продовжується.

73’

Заміна у Епіцентра: Глущук замість Ліповуза.

02 червня о 18:33 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Павза. Банада неприємно прийняв на голову силовий крос від гравця Епіцентра.

02 червня о 18:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
68’

Замена у Епіцентра: Жмуйда замість В.Кристіна.

68’

Заміни у Вереса: Шастал та Морозко замість Шарая та Дахновського.

02 червня о 18:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
67’

Попереджений Ліповуз.

02 червня о 18:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
64’

МОМЕНТ! Гайдучик пробачає гостей. Він не влучає у площину воріт Епіцентру метрів з 5-ти.

02 червня о 18:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Темп гри трошки вщух.

02 червня о 18:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

МОМЕНТ! Когут не дозволив Стеню пробити у завершенні випаду – голкіпер у стрибку рукою вибив м'яч з-під ніг суперника.

02 червня о 18:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Штрафний гравці Епіцентру розіграли без завершення із загостренням.

54’

Балан фолом зупиняє стрімку атаку гостей.

02 червня о 18:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

МОМЕНТ! Чорнобай невдало ввів м'яч у гру. Годя м'яч перехопив та міг вразити пусті ворота, але його удар заблокували.

02 червня о 18:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

МОМЕНТ! Ліповуз пробив з лінії штрафного майданчика сильно, але над поперечиною.

02 червня о 18:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміна у Епіцентру: С.Кристін замість Бендери.

46’

Заміна у Вереса: Годя замість Яго.

02 червня о 18:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

02 червня о 17:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

02 червня о 17:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +3

ГОООООЛ! 3:0!!!! Гайдучик!!!! Нападник здійснив рейд по правому флангу, вийшов на лінії штрафної площини гостей на ударную позицію та спокійно пробив влучно у лівий дальній кут.

02 червня о 17:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +2

ГОООООЛ! 2:0!!!! В. Шарай. Кристін невдало віддав пас назад своєму голкіперу. В.Шарай встиг на перехоплення, та одразу пробив влучно повз Чорнобая.

45’ +1

МОМЕНТ. Беженар зі штрафного навісив точно на Кравчука. Той пробив головою, але у площину воріт не влучив.

02 червня о 17:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано 4 хвилини.

02 червня о 17:46 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
44’

МОМЕНТ. Швидкий випад Вереса. Яго з лівого флангу пускає м'яч низом повз дальній кут воріт гостей.

02 червня о 17:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
41’

Яго блокує спробу дальнього удару у виконання Миронюка.

02 червня о 17:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
38’

Епіцентр продовжує тиснути на захист Вереса.

02 червня о 17:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Гости розіграли кутовий без завершального удара.

02 червня о 17:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

МОМЕНТ. Бендера пробив з меж штрафної площини ножицями у падінні через себе – неточно вийшло.

02 червня о 17:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
33’

Гості намагаються перехопити ініціативу.

02 червня о 17:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
30’

МОМЕНТ. Знову Чорнобай на місці після удару з середньої відстані у виконання Кучерова.

02 червня о 17:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

МОМЕНТ. Чорнобай забирає м'яч після прицільного удару по своїм воротам з меж штрафного майданчику.

02 червня о 17:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Гра знову продовжується без коректив.

02 червня о 17:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

Верес забив гол зусиллями Гайдучика. Але арбітр взяття воріт не зарахував. І знову момент переглядає ВАР.

02 червня о 17:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
26’

02 червня о 17:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Попереджений Яго. За грубу гру. Момент ще й переглядає ВАР.

02 червня о 17:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Відповідь від гостей у вигляді неточного удару здалеку.

02 червня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
21’

Дахновський пробив правою ногою у напрямку правого верхнього кута – вище.

02 червня о 17:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Беженар фолить проти Дахновського – штрафний для Вереса. До воріт десь 29 метрів, майже прямо по центру.

02 червня о 17:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Суперники намагаються не затримуватися у центрі поля – гра йде між штрафними площинами. Команди активні.

02 червня о 17:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Гравці Епіцентру намагаються перевести гру ближче до воріт господарів.

02 червня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Дахновский мав можливість, аби розгорнувти контрвипав, але бажане до кінця не довів.

02 червня о 17:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

ГООООЛ! Гайдучик!!!! 1:0!!!! Нападник вдало зорієнтувався у штрафному майданчику «Епіцентру» і сильним ударом влучно відправив м’яч у сітку воріт гостей.

3’

Багато боротьби та азарту від суперників.

02 червня о 17:04 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

01 червня о 14:11 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 2 червня, відбудеться матч-відповідь плей-оф за право виступати в Українській Прем'єр-лізі, в якому взаємини з'ясують «Верес» Рівне і команда «Епіцентр» із Кам'янця-Подільського.

Гра відбудеться в Рівному на стадіоні «Авангард». Матч розпочнеться – о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Рівненський «Верес» завершив сезон в УПЛ на 13-й позиції, маючи 28 пунктів після 30 ігор. «Епіцентр» із Кам'янця-Подільського в турнірній таблиці «чемпіонської» групи Першої ліги України посів 4-е місце, набравши 44 очки після 28 матчів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Епіцентр».