| Оновлено 07 березня 2024, 18:25
32291
7

Стала відома перша половина чвертьфіналістів Ліги чемпіонів 2023/24

«Баварія», «ПСЖ», «Реал» Мадрид та «Манчестер Сіті» продовжують боротьбу на турнірі

32291
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Трофей Ліги чемпіонів

5–6 березня завершилися 4 матчеві протистояння 1/8 фіналу Ліги чемпіонів 2023/24.

«ПСЖ» обіграв «Реал Сосьєдад» із загальним рахунком 4:1 (2:0, 2:1) і вийшов у наступну стадію турніру. Головним героєм у парижан став Кіліан Мбаппе, на рахунку якого 3 голи команди із 4.

«Баварія» не без проблем пройшла «Лаціо». У першому матчі мюнхенці поступилися «орлам» 0:1, але у домашній грі розбили суперника 3:0 завдяки дублю Гаррі Кейна та забитому м'ячу Томаса Мюллера.

«Манчестер Сіті» без жодних проблем пройшов «Копенгаген», вигравши обидві зустрічі з однаковим рахунком 3:1.

«Реал» Мадрид у непростому протистоянні зумів здолати «РБ Лейпциг». У першому матчі підопічні Карло Анчелотті виграли 1:0, хоча цілком могли і пропустити кілька разів, якби український голкіпер команди Андрій Лунін не зробив 9 сейвів. Поєдинок-відповідь завершився з рахунком 1:1.

Таким чином, «Баварія», «ПСЖ», «Реал» Мадрид та «Манчестер Сіті» вийшли до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Друга половина чвертьфіналістів ЛЧ визначиться у матчах: «ПСВ» – «Боруссія Д» (1:1), «Інтер» – «Атлетіко» (1:0), «Наполі» – «Барселона» (1:1), «Порту – «Арсенал» (1:0). Зустрічі-відповіді цих поєдинків відбудуться 12–13 березня.

Жеребкування чвертьфіналів відбудеться 15 березня.

Ліга чемпіонів 2023/24. 1/8 фіналу. 5–6 березня

• Реал Сосьєдад – ПСЖ – 1:4 (0:2, 1:2)
  • Баварія – Лаціо – 3:1 (0:1, 3:0)
  • Манчестер Сіті – Копенгаген – 6:2 (3:1, 3:1)
  • Реал Мадрид – РБ Лейпциг – 2:1 (1:0, 1:1)

Ліга чемпіонів 2023/24. 1/8 фіналу. 12–13 березня

• Арсенал – Порту [перший поєдинок – 0:1]
  • Атлетіко – Інтер [перший поєдинок – 0:1]