07 березня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр Панчишин пішов переглядати відеоповтор.

07 березня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Футболісти поштовхалися один з один, майже стінку на стінку. Два гравці Вереса та Бущан отримали попередження.

07 березня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Верес провів непогану атаку. Кияни спочатку заблокували удар, потім після прострілу Мрвальєвич та Беніто зіткнулися у штрафному майданчику Динамо. Арбітр призначив штрафний удар в бік воріт Вереса.

07 березня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Небезпечно!

Кучеров пробив з меж штрафного майданчика, Бущан відбив. Голкіпер в останній момент побачив м'яч, який вилетів з-під двох його партнерів.

07 березня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Сирота вийшов на поле замість Шапаренка у Динамо.

Компенсовано три хвилини

07 березня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ПОПЕРЕЧИНА!

Дубінчак навісив, м'яч ледь не залетів "за комірець" Когуту, але влучив в поперечину!

07 березня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Вовченко вийшов на поле замість Шевченка у Вереса.

07 березня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Дячук і Беніто гратимуть у Динамо замість Волошина і Кабаєва.

07 березня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Янаков пробив зі штрафного удару - м'яч полетів повз ворота.

78’

Попов у верховій боротьбі порушив правила проти Шевченка. Верес виконає штрафний удар з відстані близько 20-22 метрів від воріт, майже по центру.

07 березня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Дубінчак в підкаті вибив м'яч у Морозка поблизу штрафного майданчика Динамо.

07 березня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ще один кутовий виконали господарі. Пробити по воротах не змогли.

07 березня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Верес виконав перший кутовий удар у матчі. Шевченко злету пробив ногою - вище воріт.

07 березня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Шестаков замінив Гайдучика у складі Вереса.

07 березня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Попов після навісу з кутового намагався пробити головою, але удар не вийшов.

07 березня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

У складі Вереса Янаков гратиме замість Шарая.

07 березня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Волошин у штрафному майданчику обіграв Жуліо Сезара, дійшов о кута воротарського майданчика та намагався прострілити вздовж воріт, але Сезар допрацював момент та зіграв на перехопленні.

07 березня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Шастал з лівого флангу намагався увійти до штрафного майданчика, але на його шляху були три гравці Динамо.

07 березня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Волошин з правого боку штрафного майданчика намагався віддати на Ваната, але захисник зіграв на перехопленні.

07 березня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Караваєв завдав удару майже з лінії штрафного майданчика - повз ворота.

07 березня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Кухарук ледь не втратив м'яч поблизу штрафного майданчика Вереса, але вчасно виправив свою помилку.

07 березня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у складі Вереса. Кухарук вийшов на поле замість Банади.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 березня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

07 березня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Шастал завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але послузнувся, тому удар вийшов несильним. Бущан спокійно забрав м'яч до рук.

07 березня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Гайдучик та Попов боролися за м'яч у штрафному майданчику, захисник Динамо не дозволив форварду Вереса завдати удару по воротах.

07 березня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Шапаренко завдав удару приблизно з 22 метрів - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

07 березня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Шевченко завдав удару з лівого кута штрафного майданчика, м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

07 березня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Ще одне попередження. Мрвальєвич грубо зіграв проти Дубінчака.

07 березня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Шарай ззаду підкотився під гравця Динамо. Жовта картка.

07 березня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Волошин порушив правила в атаці.

07 березня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Динамівці провело контратаку, але втратили м'яч поблизу штрафного майданчика господарів.

07 березня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Кабаєв прямував до штрафного майданчика, але втратив м'яч, коли намагався обіграти захисника.

07 березня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Андрієвський виконав навіс з кутового, Попов завдав удару головою, м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

07 березня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Динамівці виконали штрафний удар з правого флангу. Захисники впоралися з прострілом у штрафний майданчик.

07 березня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Попов сфолив у верховій боротьбі з Шасталом. Рукою вдарив по голові.

07 березня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Андрієвський навісив у штрафний майданчик, Волошин пробив головою, м'яч полетів у дальній кут воріт - Когут у падінні відбив.

07 березня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Після розіграшу кутового Караваєв прострілив вздовж воріт, захисник вибив м'яч.

07 березня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ПОПЕРЕЧИНА!

Андрієвський з ходу пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у поперечину. Було близько до верхнього кута воріт.

07 березня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГООООООООООООООЛ!

Волошин у контратаці відкрив рахунок!

Після сейву Бущана динамівці розпочали швидку контратаку. Пройшла передача на Кабаєва, той змістився по діагоналі до центру та віддав лівіше на Волошина. Микола з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт.

07 березня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ!

Гайдучик віддав на Мрвальєвича, той пройшов у штрафний майданчик та пробив метрів з 14 - Бущан відбив.

07 березня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Першій три хвилини команди провели в районі центрального кола.

06 березня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 7 березня, у матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу у Рівному зустрінуться місцевий «Верес» та київське «Динамо». Поєдинок відбудеться на стадіоні «Авангард». Початок заплановано на 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після поновлення чемпіонату підопічні Олега Шандрука програли два матчі із двох. Спершу «Верес» вдома зазнав поразки 0:2 від ковалівського «Колоса», потім на виїзді програв полтавській «Ворсклі» з рахунком 1:2. Команда Олександра Шовковського у стартових турах другої половини сезону набрали 6 очок у двох матчах. На своєму стадіоні кияни обіграли харківський «Металіст 1925» (4:2) і одеський «Чорноморець» (1:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Динамо».