Заміни у складі Ворскли. Замість Хрипчука гратиме Рамірес, замість Феліпе - Ковталюк.

02 березня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 березня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Подвійна заміна у складі Вереса. Замість Яго та Шастала гратимуть Гайдучик і Шестаков.

02 березня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГООООООООООООООООООЛ!

Мякушко вивів Ворсклу вперед!

Після навісу з правого флангу виникла метушня у штрафному майданчику Вереса. Кучеров намагався вибити м'яч, але вийшов такий собі навіс на голову Мякушка. Той пробив - м'яч влучив прямісінько у нижній кут воріт.

02 березня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У складі Ворскли Нестеренко вийшов на поле замість Кане.

02 березня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Сіссоко навісив у штрафний майданчик, Феліпе пробив головою. Вище воріт.

02 березня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Пердута прострілив з правого флангу, Когут зіграв на перехопленні та забрав м'яч до рук.

02 березня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Яго на фланзі збив Кане, чим не дав Ворсклі розігнати контратаку.

02 березня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ!

Яго пробив приблизно з 20 метрів - Ісенко в стрибку витягнув м'яч, який летів у верхній кут воріт!

02 березня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Пердута відібрав м'яч біля штрафного майданчика Вереса. Віддав пас на Кане, той пробив в один дотик, але у ворота не влучив.

02 березня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Небезпечно!

Шастал від лицевої лінії віддав пас на Шарая, той пробив приблизно з 14 метрів - м'яч зачепив Сіссоко та полетів за межі поля.

02 березня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Дахновський отримав травму. Замість нього гратиме В.Шарай.

02 березня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Пердута пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч зачепив Шевченка та пролетів поруч зі стійкою воріт.

02 березня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Жуліо Сезар наступив на ногу своєму співвітчизнику Феліпе. Попередження.

02 березня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Після розіграшу кутового Жуліо Сезар пробив головою, Ісенко спокійно забрав м'яч до рук.

02 березня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Заміна у складі Ворскли. Скляр все ж не зміг продовжити поєдинок. Замість нього на поле вийшов Челядін.

02 березня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Феліпе розхитав опонента і завдав удару з меж штрафного майданчика, Когут відбив.

02 березня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

У попередньому епізоді арбітр зафіксував фол в атаці та попередив Скляра.

02 березня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Скляр і Морозко зіштовхнулися у верховій боротьбі у штрафному майданчику. Обидвом надають медичну допомогу. У Скляра кровотеча з носа.

02 березня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Ворскла зрівняла рахунок! Пердута навісив з правого флангу, Степанюк не дотягнувся головою до м'яча. Той опинився у Мякушка, який пробив ногою в один дотик і поцілив у верхній кут воріт!

02 березня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

ГОООООООООООООООООООООООООООЛ!

Верес відкрив рахунок. Пройшла передача за спини захисників. З лівого флангу Дахновський віддав передачу у штрафний майданчик на Мрвальєвича. Цього разу форвард не схибив. Він пробив в один дотик, м'яч влетів у кут воріт.

02 березня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ!

Кучеров прострілив, Мрвальєвич ударом приблизно з 8 метрів влучив у стійку!

36’

Небезпечно!

Після кутового Ворскла провела швидку контратаку. Сіссоко навісив з лівого флангу, Скляр пробив злету, Когут у падінні відбив удар.

02 березня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Верес виконав кутовий удар. Захисник Ворскли вибив м'яч зі штрафного майданчика.

02 березня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Кучеров перервав простріл на Феліпе, який був на лінії воротарського майданчика.

02 березня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Кане з правого кута штрафного майданчика намагався влучити у дальню "дев'ятку". Неточно.

02 березня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Після навісу з правого флангу Феліпе пробив головою приблизно з 12 метрів, але м'яч у площину воріт не влучив.

02 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Легіонер Вереса повернувся на поле. Схожу, гратиме і надалі.

02 березня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Яго отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

02 березня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Кане у штрафному майданчику впав у боротьбі із захисником. Арбітр "виписав" попередження гравцю Ворскли.

02 березня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Мякушко виконав штрафний удар з далекої відстані. М'яч влучив у стінку.

02 березня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

З самого початку матча гравці Вереса активно пресингують поблизу чужого штрафного майданчика.

02 березня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Вибачте, виникли технічні проблеми.

02 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Хрипчук отримав жовту картку. Зупинив Дахновського, який вже прокинув м'яч повз нього.

02 березня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Два кутових поспіль виконав Верес. Ударів по воротах не було.

02 березня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Небезпечно!

Шевченко з лівого флангу віл лицевої лінії віддав пас на лінії воротарського майданчика, Шастал Завдав удару, Ісенко зреагував, м'яч пішов на кутовий.

02 березня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Штрафний удар виконав Верес. Кучеров навісив у штрафний майданчик. Кучеренко пробив ногою приблизно з 12 метрів - вище воріт.

02 березня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

У складі Вереса Банада отримав попередження за грубий фол в центрі поля.

02 березня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Мякушко намагався пройти лівим флангом, Кучеренко вибив м'яч в аут.

02 березня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 березня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 березня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 березня о 0:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 2 березня, відбудеться матч 19-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють полтавська «Ворскла» та «Верес» із Рівного. Зустріч пройде на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського у Полтаві. Початок призначено о 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перед 19-м туром «Ворскла», набравши 23 очки у 18 матчах, посідала 8 місце в турнірній таблиці. «Верес», зігравши 17 матчів і набравши 12 очок, йшов на 15 місці. У першому після зимової перерви турі полтавський клуб на виїзді з мінімальним рахунком поступився луганській «Зорі», а команда із Рівного на своєму полі програла ковалівському «Колосу».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» – «Верес».