0

ДОЛГАНСЬКИЙ: М'якушко забив 2 голи, зробив результат. Більше нічого додати

Головний тренер «Ворскли» прокоментував перемогу над «Вересом» (2:1)

ФК Верес. Сергей Долганский

2 березня відбувся матч 19-го туру УПЛ між командами «Ворскла» та «Верес». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь полтавського клубу.

Після завершення зустрічі головний тренер господарів Сергій Долганський провів прес-конференцію:

«На полі сьогодні переважали емоції та бажання. У якихось моментах це заважало якості гри. Ми розуміли, що команда, яка приїжджає до нас, бореться за своє місце у вищій лізі, і це надмотивований суперник. Ми, перш за все, намагалися не програти в настрої. Знали, за рахунок яких якостей грає суперник. У них високі нападники, швидкі фланги. Вони часто грають горизонтально. Ми до цього готувалися.

Спочатку програвали, хоча мали достатньо моментів. Але потім, уже після перерви, більш ретельно розібрали деякі моменти, грали в швидку атаку і це принесло результат.

Перерва пішла нам на користь, ми змогли до футболістів донести те, що треба грати більш впевнено, в командну гру.

Сергій Мякушко? Він забив два голи, які зробили результат. І тут більше нічого додати», – сказав Долганський.

Відеоогляд матчу Ворскла – Верес – 2:1