Челсі з голом Мудрика здобув перемогу та вийшов у 1/4 фіналу Кубка Англії

Матч проти «Лідса» закінчився з рахунком 3:2

7878
16

Сьогодні, 28 лютого 2024 року, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Англії між лондонським «Челсі» та «Лідсом». Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди Маурісіо Почеттіно.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Несподівано, але першим забив «Лідс». Матео Джозеф спіймав захисників «синіх» на помилці, але вже за кілька хвилин Ніколас Джексон нівелював перевагу «павичів».

Голом на 37-й хвилині відзначився український вінгер «синіх» Михайло Мудрик. 23-річний футболіст відкрився у чужому штрафному майданчику та точним ударом відправив м'яч у сітку.

Але голу Мудрика могло не вистачити для проходу в 1/4 фіналу турніру. Джозеф оформив дубль на 59-й хвилині, тому перемогу героїчно довелося виривати Конору Галлахеру на 90+1.

В 1/4 фіналу «Челсі» зустрінеться з «Лестером».