| Оновлено 25 лютого 2024, 20:29
24402
22

ФОТО. Обличчя Мудрика після фіналу, в якому він дозволив забити Ван Дейку

25 лютого «Ліверпуль» мінімально обіграв «Челсі» з рахунком 1:0 і взяв Кубок ліги Англії.

24402
22
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

25 лютого відбувся фінальний матч Кубка англійської ліги між командами «Челсі» та «Ліверпуль». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «скаузерів» після екстратаймів.

Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 90-й хвилині замість Ніколаса Джексона.

Єдиний гол на 118-й хвилині забив Вірджіл ван Дейк після навісу з кутового. Багато фанатів, у тому числі й українських, звинувачують у пропущеному голі Мудрика, оскільки 2-метровий нідерландський захисник забив саме з-під українця.

Однак навряд чи до Михайла є питання, оскільки Вірджіл прибіг на м'яч із центру штрафного майданчика, та й у верховій дуелі у Мудрика шансів проти ван Дейка явно не було.