«Не потрібно навіть згадувати». Федецький закликав забути ексгравця збірної
Колишній гравець української збірної – про Івана Ордеця
![«Не потрібно навіть згадувати». Федецький закликав забути ексгравця збірної](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/142/orig_668482.jpg)
Колишній захисник збірної України Артем Федецький висловив думку щодо доцільністі виклику до національної команди країни захисника німецького клубу «Бохум» Івана Ордеця.
«Стабільний гравець «Бохума», обіграв «Баварію»? І шо з того? Тут потрібно говорити не про футбольні якості, а про людські. Ордеця потрібно забути назавжди. Хай обігрує хоч збірну світу, нам не потрібно про нього згадувати.
Його виклик зруйнує атмосферу у збірній. Я думаю, Ребров це сам прекрасно розуміє. Ордеця не потрібно навіть згадувати. Він з Волновахи, яку росіяни знищили, а його контракт і досі належить московському «динамо» і свою позицію щодо війни він чітко не висловив. Таких людей варто забути. Нехай собі живе своїм життям, яке його влаштовує. Він точно не потрібен Україні», – заявив Федецький.
Як відомо, Ордець став гравцем «Бохума», скориставшись правилом ФІФА і призупинивши контракт із московським «динамо». Гравець не грав за російський клуб після початку повномасштабного вторгнення армії росії в Україну, натомість досі перебуває на контракті в клубі з москви. Угода діє до 2024 року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
Барбора Крейчикова програла Анні Кароліні Шмідловій у двох сетах у 1/4 фіналу
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Марта здолала Марію Саккарі у трьох сетах у 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![ФОТО. Стане Вовком. Довбик вже на обкладинці італійських ЗМІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696588.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696447.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696447.jpg)
Дістали ці сноби-політикани, як і ті, хто поширює всю таку дикість і цькує хороших футболістів. Хай доколупуються до тих, хто яйці по 17 грн продає чи літні куртки для ЗСУ за ціною зимових, чи тирять гуманітарку вагонами. А то це все товариство живе в шоколаді, тоді як цапами-відбувайлами роблять випадкових людей, які нікому нічого поганого не зробили.